2737
2739
میکم ک گفتم کاش نمی اوردم گفت بخاطر اموال بود الان بره هیچی دسشو نمیگره

☹☹☹ خدا لعنتشون کنه

حالا اشکال نداره مهریه رو هرجور شده ازش میگیری، البته ایناییکه من میبینم برات قسط بندی میکنن سالی چندتا سکه بزور بهت میدن از بس شارلاتانن باکلی نقشه خودشونو ندار جا میزنن که آخرش بگذری ازش حقت، ولی تو نگذر

اگر چیزی بنام شوهرت نباشه شغلشم خوب نباشه دادگاه برات قسط بندی میکنه😕 بفکر طلاها و جهازت باش تمام کمال

فرداهم نرو تا بیشتر ازاین بهونه برات درست نکنن

بدش چی

عزیزم نهایتش میخواد کتک بزنه دیگه دیگه از این بالاتر نیست زنگ بزن پلیس بیاد اگه کتک خوردی برو مزشک قانونی دمار از روزگارش درمیارن حالا انشاالله که اینجوری نمیشه ولی بزور اگه بیرونت کرد حتما به ملیس زنگ بزن بگو منو راه نمیده تو خونه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم نزنه زیرش بگه باباش اومد برد 

دوست عزیز انشاالله مشکلت زودتر حل بشه

نظراتو دلشتم میخوندم 

یک پیشنهاد بدم براتون ک ممکنه هر اتفاقی بیفته و گوشیتون و عکسا پتک شه

با شمارتون یک اکانت تو تلگرام باز کنید و تو پیام های ذخیره عکس و فیلمای ک از چتتون گرفتیدو برلی تودتون بفرستید

برای اکانتتونم مدت عتبارشو چند ماه بزنید ک اگه نشد ب هر دلیلی سر بزنید خود ب خود  حذف نکنه تلگرام

و لینکه ب نظرم فردا یک جلسه خانوادگی تشکیل بده  ک خانواده همسرت و خودت   اون بزرگاییک واسطه شدن باشن

اونحا هم  دست خواهر همسرتو رو کن هم تکلیفتو با زندگی و شوهرت 

اگه زنگیه و میخوادت ک بدون حاشیه زندگی کنید اگرم قراره حرف خواهرش و اره و اوره باشه ک مشخص بشه و اونجا اگه گفت نمیخوامت و ... اون بزرگا هم هستن ک شاهد باشن از خونا انداختت بیرون

2728
☹☹☹ خدا لعنتشون کنه حالا اشکال نداره مهریه رو هرجور شده ازش میگیری، البته ایناییکه من میبینم برات ق ...

همون قسط بندی هم بهتر از هیچی هست بازم اینا یه هزاری که بدن تا فیهاخالدونشون میسوزه 

تقدیر به خودتون واگذار میکنم...اما یه حرفی هست...مولانا میگه که؟شما پشت سرمن حرف می‌زنید..غیبت میکنید ..ونمیتونید حرفاتون رو به خودم بگید از عاجزی مثل من می ترسید ...اما ازخدا نمی‌ترسید .هر کسی ک از خدا نمیترسه من به خدا میسپارم....
2740

خودمم فکرم همین بود بمونم حداقل حقمو بگیرم جدا از مهریه نصف پول اون خونه بلک بیشترش من دادم 

ولی نمیش موند اوضاع خیلی بده

تقدیر به خودتون واگذار میکنم...اما یه حرفی هست...مولانا میگه که؟شما پشت سرمن حرف می‌زنید..غیبت میکنید ..ونمیتونید حرفاتون رو به خودم بگید از عاجزی مثل من می ترسید ...اما ازخدا نمی‌ترسید .هر کسی ک از خدا نمیترسه من به خدا میسپارم....
همون قسط بندی هم بهتر از هیچی هست بازم اینا یه هزاری که بدن تا فیهاخالدونشون میسوزه 

اره میسوزه ولی مثلا سالی یکی دوتا سکه مشکل کجای زندگیشو حل میکنه؟؟ چقدر باید طول بکشه تا کل سکه هاشو بگیره؟؟ تو اینجور مواقع اکثر خانوما از حقشون میگذرن و توافق میکنن به یک مبلغ پایین تر، مثلا شوهره میگه الان ۲۰۰ میلیون سرجمع بهت میدم بجای کل مهریه ات یا قبول کن یا همون سالی دوتا سکه رو میدم برو تا ۴۰ سال اینده چشمت به جیب من باشه😕

بچها عکسو دیدین 

یماهه شوهرم میگ تو برو من خونه فروش رفت من حقتو میدم تازه گریم میکرد من حق ترو نمی‌خورم 

دوستان دستتون درد نکنه که دلسوزانه راهکار میدین انصافا هم راههای خوب.خدارو شکر که بلدین و اگاه

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
داره بچه گول میزنه انگار 😐 بری خونه بابات نفقه بهت تعلق میگیره. خدا به صبح نرسونه خواهر شوهرت و ا ...

واقعا واگذارش کردم بخدا من یماه کارم گریس

2706