2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم نزنه زیرش بگه باباش اومد برد 

تقدیر به خودتون واگذار میکنم...اما یه حرفی هست...مولانا میگه که؟شما پشت سرمن حرف می‌زنید..غیبت میکنید ..ونمیتونید حرفاتون رو به خودم بگید از عاجزی مثل من می ترسید ...اما ازخدا نمی‌ترسید .هر کسی ک از خدا نمیترسه من به خدا میسپارم....
2731
شوارم دوسم دار ولی شستشویی مغزی دادن

اگه دوستت داره فردا که گفت بریم و فلان بگو من زندگیمو دوست دارم می‌خوام یه عمر باهم زندگی کنیم.

تو هم اگه منو زندگیمونو دوست داری بذار با آرامش کنار هم باشیم.

بعدشم به شوهر خواهرت بگو زنتو جمع کن بذارید ما زندگی کنیم مظلوم نمایی هم اضافه کن با گریه بگو ندارید آهم زندگیتونو بگیره 

الان میگه بنام زده خیلی سخت بشه معلوم کرد

میتونه با شوهرش صحبت کنه صداشو ضبط کنه به شکخی بگه حالا عزیزم من که چشمم دنبال مال و اموال تو نبود رفتی زدی به اسم دیگران مال و اموالتو فقط خواستم یکم بترسونمت و حرفایی دیگه 

2740

نرو اصلا اذیتت کرد یا خواست بیرونت کنه زنگ بزن به ۱۱۰ حتما گریه و زاری کن بگو داره بیرونم میکنه

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭

نرو جلو در خونه پدرتم بودی زنگ بزن پلیس بگو شوهرم بزور آورده منو راه نمیده اونا میبرن مجبوره راه بده راه نده برای خودش بد میشه بگو صد بار منو ببری میام طلاق نمیخوام میخوایی حق و حقوقم بده طلاق بده

به کی واگذار کرد؟به نام خانوادش؟

میدونین ماشین شرکتی گرفت بودیم ما فروختیم ولی سند ب اسم شوهرم بود من اون توقیف زد بودم .ماشینم خواهر شوهر خواهرشوهرم گرفته بود ازمون

الان دیگ سند زدن خونمون هم پیش خرید کردیم یماه دیگ سند میخوره 

اونسری هم سرمهریه از کار زد بیرون ک مهریه نده

تقدیر به خودتون واگذار میکنم...اما یه حرفی هست...مولانا میگه که؟شما پشت سرمن حرف می‌زنید..غیبت میکنید ..ونمیتونید حرفاتون رو به خودم بگید از عاجزی مثل من می ترسید ...اما ازخدا نمی‌ترسید .هر کسی ک از خدا نمیترسه من به خدا میسپارم....

وقتی زنگ بزنی پلیس پلیس بیاد صودت حلسه بنویسه که دارن بیرونت میکنن چطور میخواد بگه باباش اوند دنبالش 

به بابات بگو شوهرم هرچی زنگ زد پیام داد جوابشو نده

نرو جلو در خونه پدرتم بودی زنگ بزن پلیس بگو شوهرم بزور آورده منو راه نمیده اونا میبرن مجبوره راه بده ...

نرم فردا ینی

2706