2733
2734
روزی یکساعت زنگ میزنه حرف میزنن تازه گفت منو فردا بیخبر نذار من خودمم بهت زنگ میزنم 

بگو فعلا بهم نه زنگ بزن نه پیام بده زنم شک کرده ،شوهرتون هرچقدردیربفهمن به نفع شماست ،سریع اول طلاهاتونو جای امنی یابانک بزارین بعد اجرای مهر و توقیف اموال..

وای اسی چقد ساده ای بگو من‌تو گوشی شوهرم دیدم پیاماشو با خواهرش دیدم داشتن نقشه میچیدن و فیلمش نشون ...

فیکم گرفتم الان مگ ساعتشم مهمه 

تقدیر به خودتون واگذار میکنم...اما یه حرفی هست...مولانا میگه که؟شما پشت سرمن حرف می‌زنید..غیبت میکنید ..ونمیتونید حرفاتون رو به خودم بگید از عاجزی مثل من می ترسید ...اما ازخدا نمی‌ترسید .هر کسی ک از خدا نمیترسه من به خدا میسپارم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روزی یکساعت زنگ میزنه حرف میزنن تازه گفت منو فردا بیخبر نذار من خودمم بهت زنگ میزنم 

فردا صبح پاشو به خودت برس صبحانه آماده کن با شوهرت مهربونی کن گفت بیا ببرمت بگو نمیام میخوام زندگی کنم به روی خودت نیار فقط اگه سند یا مدرکی هست بفرست خونه مادرت نتونه به اسم کسی بزنه  والا مخ شوهرتو شست و شو دادن 

انشالله خواهر شوهره ی جوری تاوان بده که روزی هزار بار ارزوی مرگ خودشو بکنه

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
بگو فعلا بهم نه زنگ بزن نه پیام بده زنم شک کرده ،شوهرتون هرچقدردیربفهمن به نفع شماست ،سریع اول طلاها ...

طلاهام دست خواهرمه توقیف اموال چیزی ندار دیگ اونسری ک زدم بد برگشتنم واگذار کرد

تقدیر به خودتون واگذار میکنم...اما یه حرفی هست...مولانا میگه که؟شما پشت سرمن حرف می‌زنید..غیبت میکنید ..ونمیتونید حرفاتون رو به خودم بگید از عاجزی مثل من می ترسید ...اما ازخدا نمی‌ترسید .هر کسی ک از خدا نمیترسه من به خدا میسپارم....
فردا صبح پاشو به خودت برس صبحانه آماده کن با شوهرت مهربونی کن گفت بیا ببرمت بگو نمیام میخوام زندگی ک ...

بنام کسی هم بزنه بی فایده ست چون تو روند دادگاهه 

برمیگرده

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

همین بگو 

بگو یه مدت زنگ نزن بهتره 

کاش بلاک کنی

اول همه هم ببر به شوهرش نشون بده بگو لطفا دهن قرص باش منتها لطفا نزار آه من زندگی خودت و بچه هات بگیره چون از ته دل نفرین میکنم

وای اسی چقد ساده ای بگو من‌تو گوشی شوهرم دیدم پیاماشو با خواهرش دیدم داشتن نقشه میچیدن و فیلمش نشون ...

راست میگه

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
شوهرت دوستت داره یا دنبال طلاقه؟

شوارم دوسم دار ولی شستشویی مغزی دادن

فردا صبح پاشو به خودت برس صبحانه آماده کن با شوهرت مهربونی کن گفت بیا ببرمت بگو نمیام میخوام زندگی ک ...

حتی به زور برد به پدرت بسپار نیاد دنبالت پیاده شو زنگ بزن پلیس ببرتت خونه مجبوره راهت بده 

ببین نمیدونم دیگه اگر فکرمیکنی اونجوری برات بد میشه پس خودت فردا بهش بگو ، اما اگر میتونی یجوری قضیه رو جمع کنی که شوهرت نفهمه پس اینکارو بکن، مثلا بگو فردا باید ببینم زنم چیکارمیکنه هرچی شد خودم زنگ میزنم میگم شاید راضی به رفتن نشه که دیگه قضیه کنسله باید روش کارکنم

نه میگ انق خوشحالم بجون بچه‌ام این اشغالو طلاق میدی موقعیت های بهتری هست 

اختلافتون سرچیه؟این دختره چرا اینقدر خوشحاله از جداییتون؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2706