2733
2734

ببین بنظرم فعلا شوهرت نفهمه قضیه پیامو بهتره...میتونی به خواهرشوهرت پیام بدی که فلانی حرفای امشب بین خودمون بمونه زنم ممکنه گوشیو چک کنه، پیامارو پاک میکنم توهم دیگه پیام نده متوجه شدم باید چیکارکنم مرسی فعلا شب خوش

حالا فرصت بده شاید دیگه حرفی بینشون زده نشه و شوهرت هیچوقت نفهمه امشب با خواهرش صحبت کردی...  بشین تو خونه درخواست مهریه بده ، بعد اگر خواستی درخواست طلاق بده

تا نتونه برات تمکین و اینا بزنه

طلاهاتم میدی مامانت نگهداره

هروقتم از خانواده شوهرت زنگ زدن به تو یا به مامان بابات سریع صدارو ضبط میکنید

همین دیگه بقیشم با مشورت وکیل پیش برو ، این خانواده ای ک من دیدم همون بهتر که جدابشی، کسی برا نگه داشتنت تلاش نمیکنه متاسفانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه خون ولی بهم داد که فقط خدا میدونه  هرگز حلالش نمیکنم چون من ظاهر مادرشوهرم خیلی دوست داشتم ...

ایشالله هرکی بدی میکنه سر عزیزان و خودش بیاد بفهمن بد بودن واقعا خوب نیست بشه درس عبرت براشون من‌خودم ب شخصه عروسمون بدترین بلارو سرمون اورد نهایتن قط رابطه کردیم کاریش نداریم میگیم برادرمون مهمه ک دوسش داره جهنم مام نمیبینیمش با خانومش خوش باشه ینی شبی نبود اشک مادرمو در نیاره کلن ذات ادما بد شده حتی تو هرچقدم خوب باشی و کاری ب کارشونم نداشته باشی مادر من ی خوبیایی ب عروسمون کرد تهش اینجوری تشکر کرد ادما بد شدن خاهر بد

ببین بنظرم فعلا شوهرت نفهمه قضیه پیامو بهتره...میتونی به خواهرشوهرت پیام بدی که فلانی حرفای امشب بین ...

👌👌👌

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
بچها بعدا تو دادگاه بگم باهم چت کردن  اگه گفت من نفرستادم

وای اسی چقد ساده ای بگو من‌تو گوشی شوهرم دیدم پیاماشو با خواهرش دیدم داشتن نقشه میچیدن و فیلمش نشون بده خودتو لو نده  اگه پیام شب بخیر به خواهرش گفتی حالا تنظیمات گوشی شوهرت رو ببر به ۸ ساعت ساعت جلو تر فیلم بگیر که مثلا تو روز بعد فیلم‌گرفتی از صفحه

بچها بعدا تو دادگاه بگم باهم چت کردن  اگه گفت من نفرستادم

اسکرین این چت رو میتونی ضمیمه پرونده کنی همین که مثلا اینا برام نقشه داشتن. شوهرتم نمیتونه ثابت کنه خودش نبوده چون پیام از گوشی خودش فرستاده شده بپای خودش نوشته میشه. اینارو با وکیل مشورت کن دقیق برات توضیح میده

ببین بنظرم فعلا شوهرت نفهمه قضیه پیامو بهتره...میتونی به خواهرشوهرت پیام بدی که فلانی حرفای امشب بین ...

روزی یکساعت زنگ میزنه حرف میزنن تازه گفت منو فردا بیخبر نذار من خودمم بهت زنگ میزنم 

تقدیر به خودتون واگذار میکنم...اما یه حرفی هست...مولانا میگه که؟شما پشت سرمن حرف می‌زنید..غیبت میکنید ..ونمیتونید حرفاتون رو به خودم بگید از عاجزی مثل من می ترسید ...اما ازخدا نمی‌ترسید .هر کسی ک از خدا نمیترسه من به خدا میسپارم....
اسی شماره شوهره خواهر شوهرت و داری؟ فردا زنگ بزن بهش و جریان و بگو. بگو زنتو جمع کن بذارید ما زندگ ...

به نظرم باید اونا رو دعوا بندازه

.البته اگر شوهر خواهره بدتر از اینا نباشه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
😂 عالی ... موافقم

😅❤️

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱خدایا صلاحتو با حاجت دل من یه گره کور بزن❤️
ایشالله هرکی بدی میکنه سر عزیزان و خودش بیاد بفهمن بد بودن واقعا خوب نیست بشه درس عبرت براشون من‌خود ...

من‌ برا خواهرشوهرم با تمام اینکارشون خیرش خواستم اما بازم شروع کردن

عقدش بود اون روزی رفتم زنجیر طلا گرفتم خوشحال شاد خندان، باز بعد عقد مادرشوهرم شروع کرد بی پیام های بی احترامی اینا

همش میخواد زندگی ما رو خراب کنه 

روزی بیاد فقط این زبون نیش دارش باز نشه ک صحبت کنه چون بجز دو بهم زنی چیزی ازش در نمیاد 

روزی یکساعت زنگ میزنه حرف میزنن تازه گفت منو فردا بیخبر نذار من خودمم بهت زنگ میزنم 

همین الان پیام بده به خواهره بگو از خراب کردن زندگیم چی بهت میرسه بذار زندگی کنم

2706