2733
2739

بیچاره گوزوم هر گئجه سن سیز باخار آغلار

قان یاشیله اولدوزلارین بیر بیر سایار آغلار

سن آیریغیلی خوشلادون اما گئجه گوندوز

دفترده قلم شرح فراقون یازار آغلار

بیچاره چشام هر شب بدون تو نگا می کنن و گریه می کنن

با اشک ستاره ها رو یکی یکی می شماره و گریه می کنن

تو جدایی رو انتخاب کردی اما شب و روز

قلم تو دفتر شرح جداییتو می نویسه و گریه میکنه

غنچه لر گوله دوندو

گوز یاشیم سئله دوندو

دوستلاردان آیری توشدوم

ساحاتیم ایله دوندو

غنچه ها گل شدن

اشک چشمام سیل شدن

از دوستان جدا افتادم

ساعت هام به سال گذشت

گورَسَن سَنین ده مَن تک

گون لَرون بیتون زای اولدو

یاشییب حسرتی لَن سن

گوزلَرون هَر گئجه دولدو

ممکنه تو هم مثل من

تمام روزهات هدر بره و

با حسرت زندگی کنی و

چشمات هر شب پر از اشک شه سال شدنه می کنه

دختر بودن گناهه محضه🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوزوم 

یعنی چی

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2731
گوزوم  یعنی چی

چشمم

البته من تورک نیستم

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
2740

اوسون جرح دوام گتیرسن

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
از عنوان و اسم پروفایلت فقط کلمه گوز رو فهمیدم 🫣

آلاگوز يعني چشم آبی 

بیچاره گوزوم هرگجه سن سیز باخار اغلار هم يعني بیچاره چشمم هرشب بدون تو نگاه میکنه گریه میکنه 

دختر بودن گناهه محضه🙂💔
2706