2737
2739
ب نظر من بیدارش کن بگو اینا چیه بزار بدونه از همه چی خبر داری بزار خجالت بکشه  چون این حرفا ت ...

انوشته یماه نگهم میداره باز یه داستان دیگ سرهم میکنن 

تقدیر به خودتون واگذار میکنم...اما یه حرفی هست...مولانا میگه که؟شما پشت سرمن حرف می‌زنید..غیبت میکنید ..ونمیتونید حرفاتون رو به خودم بگید از عاجزی مثل من می ترسید ...اما ازخدا نمی‌ترسید .هر کسی ک از خدا نمیترسه من به خدا میسپارم....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا احتیاجیم نبود به مسخره بگیری همه اینقد رو عقلشون میرسه که شات بگیرن اما استاد بزرگوار باید اینم ...

دقیقا الان من چیو ب مسخره گرفتم میشه بگی؟؟

پرفسورشمای بقیه اداتو درمیارن

خعلی بد شدن ادما نمیدونم چرا واقعا

یه خون دلی بهم داد که فقط خدا میدونه 

هرگز حلالش نمیکنم

چون من ظاهر مادرشوهرم خیلی دوست داشتم فکر کردم آدم درستیه نمیتونستم مار آبزیرکاه خدا جوابش بده تمام بدی هایی که کرد سر دخترش بیاد بلکه یکم درک کنه

2731

الانم فرستاد فقط نذار چیز اضافی ببره 

منظورش چیه 

تقدیر به خودتون واگذار میکنم...اما یه حرفی هست...مولانا میگه که؟شما پشت سرمن حرف می‌زنید..غیبت میکنید ..ونمیتونید حرفاتون رو به خودم بگید از عاجزی مثل من می ترسید ...اما ازخدا نمی‌ترسید .هر کسی ک از خدا نمیترسه من به خدا میسپارم....

بچها بعدا تو دادگاه بگم باهم چت کردن 

اگه گفت من نفرستادم 

الانم فرستاد فقط نذار چیز اضافی ببره  منظورش چیه

ای خداااا...وسیله و چیزای با ارزش مثلا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2740
فردا اول گوشیت رو بذار روی ضبط صدا یا فیلم. بعد بگو من میخوام بمونم زندگی کنم چرا هی میگی برو؟ بذار ...

فیلم نگیره بهتره یکم‌مظلوم بازی در بیاره یا برنانه ضبط تماس بریزه  زنگ بزنه شوهرش بگه بیا زندگی کنیم از هم گذشت کنیم این حرفا هم پیام بده من‌نمیخوام طلاق بگیرم 

بچها بعدا تو دادگاه بگم باهم چت کردن  اگه گفت من نفرستادم

نمیتونه بگه..توام سوتی نده

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
بدون اجازه واسه زیرزبون کشیدن به یکی پیام بدی درسته؟ اخلاق چی میشه پس؟ زندگی که تا پای طلاق پیش بره ...

ولی من جای ایشون بودم همینکارو میکردم 

اگه بحث اخلاقه خواهر همسرشون هم باید اخلاقیات رو رعایت میکردن و به جای آروم کردن آتیش نمینداختن

دوما بحث بین زنو شوهر به کسی ربطی نداره که خواهرش به خودش اجازه میده اینجور دخالت کنه 

شوهر ایشون احمقه دیگه خواهرش که نباید بیشتر احمق بازی در بیاره به جای آروم کردن دو. طرف

چرا انقدر بدن باهات؟ 

خیلی خوب بودیم از وقتی برگشتم باهاشون کاتم نمیدونم چرا اینجور میکنن شوهرم هر روز گریه میکنه دلم نمیاد طلاقت بدم بد اینا آنقدر حرفزدن ک خودشم نمیدونه چ میکنه

2706