2752
2734
عزیزم یکی از کاربرا نکته مهمی گفت گفت شمارشو از گوشی شوهرت پاک کن تا بجای اسم شماره تواهرشولرت بیفت ...

اوه اینم چه نکته ای بوداا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

مدرکه نگهش دار

اگه اسکرین شات واسه  دادگاه اعتباری نداشته باشه ب درد رسوا شدنشون تو خانواده میخوره

طلاهاتم ببر بذار خونه بابات خودتم انقد بمون ک ببرت هم نفقه بگیر هم مهریه

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱خدایا صلاحتو با حاجت دل من یه گره کور بزن❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان ببخشید من حالم خوب نیس  سوالم اینه الان پاک کنم بی سروصدا فردا برم عکسی ک گرفتم بمون مد ...

بیدارش نکن

اول اسم خواهر شوهرتو پاک کن که شمارش بیفته مشخص شه شماره کیه بعدا نگن یکی دیگس به این اسم سیو کردی ساختگیه فلان

بعد هم عکس بگیر هم فیلم بگیر 

از گوشی شوهرتم بعدش پاک کن چون بهش بگی دیگه حواسشون هست دستت آتو ندن

نگو چیزی که بازم بتونی همچین کاری کنی

🥀🌈
عکس بگیر نگهدار طلاقم نگیر بشین خانومی کن یعنی چی دختر مردم مگ گوجه خیاره نخاستی ببری پس بدی وا محکم ...

من‌ عقد بودم 

عمدا مادرشوهرم دوسال طولش داد

این وسط ی فامیل داشت جدا میشد هنوز نشده بود 

اونا خیلی پولدار بودن این عوضیم پول دوست 

ب شوهرم گفته بود طلاق‌ بده لیلا بگیرم برات چندجا گفته بود فکر کن لیلا کلا ی ماه قهر رفته بود 

خلاصه دیدم هی میگه باباش داره خونه داد وووو. 

چندجا شنیدم گفتم چقدر اذیت کرد منو

یه چندماه بعد لیلا افتاده بود با وکیلش ک فامیل بود عاشق هم شدن مادرشوهرم رفته بود خونشون پسره دیده بود باهم دست تو دست از در اومدم(هنوز جدا نشده بود) 

اومدن خونه مدام گفتن عروس خودمون سنگین خوبه ووو هیچکس مثه عروسمون نیست... نکبت احمق من بعدها ک از زن دایی شوهرم برنامه مادرشوهرم شنیدم کامل پی بردم هدفش چی بوده

آخر داستان لیلام این شد که اون وکیل خانواده اش راضی نشدن و با کسی دیگه ازدواج کرد دو بچه الان داره.. 

حالا خواهرشوهرم یه ماه نذاشتن نامزد بمونه

امیدوارم طمع اینکارها رو بکشن 

فک کن کلی اومدن خواستگاری اینا تو عقد اینجور کردن با من

دست اخرم هدفش ارثیه من بود ک الان رفتم خونه خودم ک ارثیه ست همچی انداخت گردنم خودشون ی هزار تومن کمک بچه شون نکردن شوهرمنم بعد ده سال تازه میفهمه

ک کمک نکردنشون بضررش تموم شد دارن ب اون دوتا میرسن

همچین ادمی ارزش زندگی نداره  دست به یکی کردن همه جیو ازت بگیرن بفرستنت بری خونه بابات اصلا کو ...

میدونی چی ناراحتم میکنه من انقد دوسش داشتم اون موقع هم میگفت ندارم مهرتو بدم باز دلم میسوخت با اصرار آورد الان الکی ب خواهرش گفتم عصبیم از دستش کاش نمی اوردم گفت مجبور شدی بخاطر اموال ک توقیف بود

تقدیر به خودتون واگذار میکنم...اما یه حرفی هست...مولانا میگه که؟شما پشت سرمن حرف می‌زنید..غیبت میکنید ..ونمیتونید حرفاتون رو به خودم بگید از عاجزی مثل من می ترسید ...اما ازخدا نمی‌ترسید .هر کسی ک از خدا نمیترسه من به خدا میسپارم....
خودش دار بزور میبره جالبش اینجاس زنگ زد ب بابام تا یه جایی میارم بیل دنبالش خواهرش فرستاد شده تا ورو ...

ن نرو بگو ناراحتی خودت برو اینجا خونه ی منه جهازم اینجاس نرو گف برو داد بزن بگو نمیرم هر غلطی میخای بکن از خونم بیرونت کرد زنگ بزن۱۱۰

فیکم بگیرم از رو پیام ها ینی

ب نظر من بیدارش کن بگو اینا چیه بزار بدونه از همه چی خبر داری

بزار خجالت بکشه 

چون این حرفا تموم نمیشه تو حتی اگه الان بهش چیزی نگی هم اون بازم با خانوادش برات نقشه میکشن 

اولا هیچی به شوهرت نگو فقط فیلم بگیر قایم کن.

دوم هرجور شده طلاهاتو قایم کن یا با پست بفرست خونه پدرت اینا نگه دارن.

سوم قایمکی برو اموالش و توقیف کن و مهرتم اجرا بذار.

بعدشم به هیچ عنوان از خونه نرو به پدر مادرت هم بگو جریان چیه و چه قصدی دارن.

به هیچ وجه پدر مادرت جواب تلفن اونارو ندن یا اگرم دادن ضبط کنن صداشونو و فحش ندن.

مهرتم اجرا گذاشتی بگو طلاق نمی‌خوام 

2706