2737
2739
عنوان

شارژ

39 بازدید | 42 پست

خانوادم یه شهر دورن هرروز در حد چند دقیقه بهشون ز میزنم چون نگران میشن چند روزه شارژم تموم شده هرچی گفتم بخر نخرید .دیروز صبح داشت صبحونه میخوردخودم کارتشو برداشتم گفتم خودم میرم میخرم تو همش یادت میره گفت حالا بخواب (میخواست س ک س کنه)گفتم تا صبحونه بخوری اومدم گفت ن تو بخواب گفتم ی دقیقه میخرم میام گفت برو گمشو بخر هری بیشرف گفتم بیشرف خودتی لج کردم ۲۰ هزار شارژ گرفتم چون گوشیش خرابه خطش تو گوشی منه هزار تومن کم شد معلوم شد موجودی گرفته شبم نیومد خونه فردا هم تعطیله احتمالا رفته خونه مامانش بعد همش زر میزنه تورو برا س ک س نمیخوام گرفتمت ک رفیق و همدم داشته باشم. احتمالا شنبه شب بیاد اومد چ عکس العملی داشته باشم ؟مقصر منم؟

آره مقصر شمایی.. اومد ازش عذرخواهی کن

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اصلا باهاش حرف نزن س  ک س اونم صبح چه حالی دارید

برای رابطه هرکسی یجوریه ولی خانوم اشتباه کرده لج کرده شارژ مهمتره یا شوهرش

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
2740
واقعا؟داشت صبحونه میخورد .

آره واقعا شما مقصری خب صبحونه بخوره... وقتی ازت یه خواسته داره هرموقع از شبانه روز شوهرت واجب تره تا هرچیز دیگه... اصلا بنظرت نمیشد اونروز شارژ نگیری یا یه ساعت دور تر اصلا زنگ نزدی به خانوادت اونا زنگ میزدن... ولی می‌ارزید که شما باشوهرت قهر کنی یا نه

شوهرش وقتی میتونسته موجودی بگیره میتونسته شارژم بگیره دیگ ولی نگرفته 

میگه که یادش میرفت... خب واسه هممون پیش اومده

2706