2752
2734
عنوان

شارژ

| مشاهده متن کامل بحث + 39 بازدید | 42 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگ ازش عذرخواهی کنه دفعه بعدی میره تا ی هفته نمیاد این دختر غریب و تنهاس چطور شب نیومده خونه اگ کاری ...

منم تو شهر غریبم میفهمم حالشو ولی عذر خواهی کنه شوهرشو میکشونه سمت خودش... دفعه بعد میگه فلانی ییزحمت برام شارژ بخر اونم یادش نمیره 

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی

اما رفتارش ک رفته نیومده هیچ توجیهی ندارد ی زن با بچه رو تنها گذاشته رفته بیش خانوادش خب مادرش نمیگه چرا شب نمیری خونت دعوا رو نباید کشش میداد یا از خونه خودش بیرون می‌برد تا کسی متوجه نشه 

چرا یادش نرفت موجودی بگیره

نمیدونم اینو باید از مردها بپرسی... خب دختر واسه منم پیش اومده کارت شوه م دستم بوده هی یادم میرفت باخودم شارژ بگیرم اونکه جای خود داره... حالا شما یبار کوتاه بیا.. واسه آرامش زندگیت میگم وگرنه یه شارژ چقدر ارزش داره که عصابتو خورد کنی و باهم قهر کنید... من نه طریدارمرد هستم نه زن ولی آدم باید همه جوانب رو بسنجه

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
اما رفتارش ک رفته نیومده هیچ توجیهی ندارد ی زن با بچه رو تنها گذاشته رفته بیش خانوادش خب مادرش نمیگه ...

موافقم

یه شماره گرفتن کار نداره بالاخره نگرانت بشن با کمک کسی راحت می تونن بهت زنگ بزن. شما سعی کن نگرانی و ...

بارها شده ز نزدم مامانم رفته در خونه خواهرم گفته بهش ز بزن ببین چی شده اونا نگران میشن

2706