2737
2734
عنوان

شوهر عوضیم اول صبح اعصابمو بهم ریخت

| مشاهده متن کامل بحث + 1955 بازدید | 71 پست

اسی قبول دارم شوهرت نباید توهین کنه ولی یه لحظه خودمو جای شوهرت گذاشتم، بنظرم گیر الکی دادی، بنده خدا کارش سرویس معلمه، خب طرف نمیتونه بیاد باید پیام بده اطلاع بده ک امروز نره دنبالش دیگه ، یعنی چی دوست نداری بهش پیام بده

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕

عجب آدمی ..اگر تو عقدی یکم‌دیگه فکر کن و طلاق بگیر این ادم‌روانتو بهم می‌ریزه واکن من بدی میگه دیدی گفتم روانی هستی

همچون تولد کودکی در هواپیمای در حال سقوط، ما در پایان آغاز شدیم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گاهی مسافر کشی میکنه ی مدته سرویس ی سری معلم شده یکیشون هی پیام میده اقای فلانی فردا نیستم برین سراغ ...

پس خودت شروع کردی عزیز معلم چکار به شوهرت داره اخه خوب پیام داده که نمیاد براش دلبری نکرده که 

2731

منم داداش اهریم یه ۲۶ سالشه مجرده البته همینقدر بی تربیت وبی چاک ودهنه وبیشعوره. قشنگ دهنو باز میکنه اصلا فکر نمیکنهاین حرف زشته یا طرف مقابل از من ۵،۶ سال بزرگتره رعایت کنم، گمشوووووو بابا،خفه شوووووو بابا، توهم ترشیدی بدبخت، زر نزن، و....... مثل نقل ونبات میاد بیرون تازه با ریتم و مثل شعر هی تکرار میکنه شاید تو یه یک دقیقه ۲۰ باررر هی بگه زر نزن بابا. تازه با کلی پارتی و سهمیه و شانسکی امسال فوری بعد پایان لیسانسش ارشدم قبول شده خیر شده دیگه بیشتر هار شده.منکه شخصا محل سگ بهش نمیدم.درسته سنم بالاست ولی بازم نا امید نشدم دلم میخواد زودتر با یه ادم درستو درمون ازدواج کنم قید این موجود نفرت انگیزو بزنم.

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
اسی قبول دارم شوهرت نباید توهین کنه ولی یه لحظه خودمو جای شوهرت گذاشتم، بنظرم گیر الکی دادی، بنده خد ...

اخه طرف ی پیام میده خلاص ۳۰ ۴۰ تا ک پیام نمیده اونم یک دو صبح کار شوهرم این نیست کلا شغلش آزاده هرکی جای من بود حساس میشد من در طول روز ۶۰ تا پیامم بدم یکیو جواب نمیده میگه ندیدم میگه سرم شلوغ بوده ولی دونه دونه پیامای اون خانمو جواب میداد

شوهرت منبع درامدشه تو میگی نره دنبال معلما، خب سرویسه، قبلش هم حرف زدن قرار داد نوشتن مگه شهر هرته همینجوری بگه دیگه نمیام دنبال شما، اونم بخاطر اینکه معلمه پیام داده ک امروز نره دنبالش، عجبا

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
2740
بهش گفتم ب این خانمه پیام بده بگو دیگه سراغشون نمیری گفت چرا نرم میرم گفتم بخاطر من نباید بری گفت تو ...

مگه رایگان میبره خوب به خاطر پولشه دیگه چرا حساسی   من رفتار شوهرتو تایید نمیکنما ادم عصبیه مشخصه ولی تو این دو مورد تو مقصر بودی

اخه طرف ی پیام میده خلاص ۳۰ ۴۰ تا ک پیام نمیده اونم یک دو صبح کار شوهرم این نیست کلا شغلش آزاده هرکی ...

عزیزم حساس نباش بهر حال گیرت الکی بوده، اون شوهرت هم کار دوم میره چون مجبوره از دل خوش نیست ک کله صبح پاشه بره دنبال اینو اون ، بازم میگم حق تحقیر نداشته ، ولی شمام نباید گیر بدی

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
شوهرت منبع درامدشه تو میگی نره دنبال معلما، خب سرویسه، قبلش هم حرف زدن قرار داد نوشتن مگه شهر هرته ه ...

گفتم ک شوهرم کارش این نیست ک من بگم نرو و از کارش بندازمش بعدم میتونست عین ادم باهام حرف بزنه ن ک هرچی از دهنش درمباد بارم کنه اصلا اینبار ب قول شما تقصیر من بود همیشه شوهر من همینه تا بگی بالا چشمت ابرو فوش کشم میکنه

گفتم ک شوهرم کارش این نیست ک من بگم نرو و از کارش بندازمش بعدم میتونست عین ادم باهام حرف بزنه ن ک هر ...

متاسفانه این ادمها درس نمیشن کاش یه مشاوره ب ین با هم

مگه رایگان میبره خوب به خاطر پولشه دیگه چرا حساسی   من رفتار شوهرتو تایید نمیکنما ادم عصبیه مشخ ...

کاش همش همین بود ک بگم حق باتوعه مقصر منم دیشب بهش زنگ زدم دو سه دفه پیام دادم جواب نداد نگرانش شدم خوابم نمیبرد صبر کردم تا فردا ظهر ساعت ۱ هیچ خبری نشد حتی نپرسید من چرا زنگ زدم پیام دادم چندروزه کلیه هام خیلی درد میکنن شدید با بدبختی رفتم آزمایش دادم میدونست دوشنبه جوابش میادحتی الانم نپرسیده چی شدع 

گفتم ک شوهرم کارش این نیست ک من بگم نرو و از کارش بندازمش بعدم میتونست عین ادم باهام حرف بزنه ن ک هر ...

الان سرویسه این معلماست درسته؟ میشه شغل دوم ک درامد هم داره کمک خرجی زندگیتونه 😐 مجانی ک نمیره، پولشو میگیره و بهرحال کارشه و توام باید احترام بزاری، باید قبول کنی در ضمن درست نیست شوهرتونو چک میکنین گوشیشو

منم از اول گفتم حق نداره توهین و تحقیر کنه عزیزم اگه بی منطقه و دهنش همینجوری بازه و توام نمیتونی تحمل کنی بچه ها گفتن چکار کنی دیگه

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
2706