2733
2734
عنوان

شوهر عوضیم اول صبح اعصابمو بهم ریخت

| مشاهده متن کامل بحث + 1954 بازدید | 71 پست
میخوام تمومش کنم تو عمرم با اون همه مشکل ک از بچگی داشتم هیچوقت انقدی اذیت نشدم ک با این مرد اذیت شد ...

بمیرم😔اینایی که میگی واقعا پیرت میکنه واقعا مگه آدم میخواد چندبار زندگی کنه باهاش صحبت کن درست شد که چه خوب نشد نجات بده خودتو بعده 18 سال زندگی بهم یه حرف تو بگه ده بار عذرخواهی میکنه که از دلم در بیاره, واقعا بعضیا چطور به کسی که دوستش دارن میتونن همچین حرفایی بزنن

یه شیشه وقتی میشکنه .... لبه اش تیز میشه ، اونوقت میخوای آدمی که دلش شکسته ، همون آدمِ سابق باشه؟!      هیچ وقت دل نشکن
کاش همش همین بود ک بگم حق باتوعه مقصر منم دیشب بهش زنگ زدم دو سه دفه پیام دادم جواب نداد نگرانش شدم ...

من رنج تو رو درک میکنم خیلی سخته تجربه کردم کاش از یه مشاور خوب کمک بگیری حالا که عقدی بعدا درس نمیشه این زندگی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان سرویسه این معلماست درسته؟ میشه شغل دوم ک درامد هم داره کمک خرجی زندگیتونه 😐 مجانی ک نمیره، پول ...

کدوم کمک خرجی تمومش میره برا رفیق بازیش حتی ی پول تو جیبی ام ب من نمیده فک میکنی چرا دوساله عقدم؟هنوز نتونسته بعد دوسال ی یخچال بخره کمک خرج زندگی منه؟ک من رفتم پول قرض کردم آزمایش دادم؟وای اگه بخوام از بدبختیام بگم بعدا میزنین تو سر خودم ک چرا زن ی همچین ادمی شدم

بمیرم😔اینایی که میگی واقعا پیرت میکنه واقعا مگه آدم میخواد چندبار زندگی کنه باهاش صحبت کن درست شد ک ...

دور از جون بخدا من ی تو بهش نمیگم نمیدونم چطور دلش میاد تا اخرعمرم حلالش نمیکنم

2731
من رنج تو رو درک میکنم خیلی سخته تجربه کردم کاش از یه مشاور خوب کمک بگیری حالا که عقدی بعدا درس نمیش ...

میدونم ک درست نمیشه ن با مشاور ن با هیچ چیز دیگه ای فقط باید تموم بشه چندساله تلاش کردم درست بشه نشد ک نشد

کاش همش همین بود ک بگم حق باتوعه مقصر منم دیشب بهش زنگ زدم دو سه دفه پیام دادم جواب نداد نگرانش شدم ...

تازه ظهر ساعت ۱ بهش زنگ زدم میگم چرا دیشب جواب ندادی میگه دیشب با دوستام بیرون بودم حالم بد بوده اومدم خوابیدم گفتم صبح ک پاشدی چی گفت صبحم خسته بودم منم گفتم باشه اخه خیلی پیش اومده زنگ بزنم جواب نده پیام بدم جواب نده گفتم باشه منم دیگه زنگ نمیزنم وقتی ک تمایلی نداری جواب بدی گفت ب درک و قطعش کرد

دور از جون بخدا من ی تو بهش نمیگم نمیدونم چطور دلش میاد تا اخرعمرم حلالش نمیکنم

عزیزم هرکس یه شخصیتی داره تو مثه اون نیستی که بخوای مثه خودش رفتار کنی باهاش شک نکن ضرر میکنه توهم نجات بده خودتو خدا بزرگه الهی بهترینا نصیبت بشه 

یه شیشه وقتی میشکنه .... لبه اش تیز میشه ، اونوقت میخوای آدمی که دلش شکسته ، همون آدمِ سابق باشه؟!      هیچ وقت دل نشکن
2740
مگه رایگان میبره خوب به خاطر پولشه دیگه چرا حساسی   من رفتار شوهرتو تایید نمیکنما ادم عصبیه مشخ ...

واقعا برام جالبه طرفداری شوهر شو میکنید طرف داره میگه یه زنگ نمیزنه ببینه زندم یا نه از یه طرفم همش شخصیت شو خورد میکنه به خود شو و خانوادش فحش میده!

واقعا برام جالبه طرفداری شوهر شو میکنید طرف داره میگه یه زنگ نمیزنه ببینه زندم یا نه از یه طرفم همش ...

برات جالب نباشه کسی طرفداری شوهرشو نمیکنه ولی در این مورد بخصوص تا قبل از توضیح استارتر مقصر اول خودش بود که الکی گیر داده بالاخره سرویس رو برا کمک خرجی گرفته دیگه 

یه فکر اساسی برای زندگیت بکن.اگه بخوای جدا بشی خانوادت پشتت هستن؟ 

جواب آزمایشت چطور بود؟ مشکلت چی بود؟ 

"اللهم صل علی محمد و آل محمد"
یه فکر اساسی برای زندگیت بکن.اگه بخوای جدا بشی خانوادت پشتت هستن؟  جواب آزمایشت چطور بود؟ مشکل ...

ن پشتم نیستن موندم ب خدا چیکار کنم،جوابش خوب بود ولی خیلی درد دارم دکتر احتمال داد سنگ کلیه داشته باشم