2726

بچه ها من شوهرم کلی بی اعصاب و بداخلاقو بد دهنه اگه ی ذره بهش گیر بدی میگه تو روانی خودتو ب دکتر نشون بده یا میگه کم زر بزن کم گوه بخور اینا تیکه کلاماشه حالم بهم میخوره ازش میخوام همه چیو تموم کنم خسته شدم دیگه

مثلا جلو مامانم و خواهرام بهم میگه روانی نمیدونین قلبم هزار تیکه میشه خیلی سعی داشتم همه چیو تموم کنم ولی هردفه دوست داشتنه نذاشته الان ک ب خودم اومدم میگم مگه دوس داشتنی ام مونده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چند سالته اسی؟ چند ساله ازدواج کردی؟ بچه داری؟

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
شوهر من هیچ وقت تا حالا بهم فوش نداده  خودم بهش دادم 😂حتی زدمش ولی اون واقعا صبوره  توا ...

بخدا ی کلمه فوش از دهنم بیرون نمیاد بجز محبت الان پاشدم بیدارش کردم ک بره سرکار از شب قبل عین بچه ها براش قازی گرفتم 

منم چندروزه حالم خوب نیس قهرم باهاش عکس زن سابقش دیدم نگه داشته بهونه ش اینه پدر و مادرم داخلش بوده ...

آشتی نکردی تو ؟ همونی هستی ک عکس همسر سابقش تو کمد دیواری بود ؟ از دلت درنیاورد ؟ 

بخداازش جداشو.من بابام اینطوریه.بخداواس بچه هاتم سخت میشه.ایندشون تباه میشه.زندگی باهمچین ادمی خودتو ...

چطور میتونم درستش کنم کسی ک اینجوری بزرگ شده بار اومده تا ی چیزی بر خلاف میلشه میگه تو روانی کم زر بزن گوه زیادی نخور و بی تفاوت میزنه بیرون چندروز سر سنگین میشم حتی ی معذرت خواهی نمیکنه

2706