2733
2734
عنوان

آخرین چت شوهرم با من و اخرین چتش با رفیقش

| مشاهده متن کامل بحث + 91540 بازدید | 1211 پست
چون سال بعد قسمت کنه  انشالله خدا اجازه بده میرم چین بخونم    

🙄🙄🙄

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرم کلا با همه رفیقاش ایمجوریه به هکشون بوس و قلب میده😂

😐😐😐😐😐استارتر تروخدا تو چقد ساده ای کدوم‌مردی به رفیقش میگ عشقم؟؟؟😑

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻
 گم شو میزنمت بخدا خیلی ام منو بخواد

تبریککک خوشبخت بشین😝😆

شاید بعضی آدما بتونن حفظ ظاهر بکنن اما باطن و ذاتشون رو نمیتونن تغییر بدن. گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؟! جان من،  ذاتیست تمام ویژگی بشر 🌸😊                                
تازه  جمعه مراسم بود

اووووو 😁😂

دوران متاهلی چجوره؟نری به این قربون صدقه هاش که نمیزارم دست به سیاه و سفید بزنی اونم مثل آنه اسکلت کرده😏🤣🤣

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌

اقاا من برم دیگه بسه زیاد تو سایت چرخیدم 👩‍🦽👩‍🦽👩‍🦽👩‍🦽

شاید بعضی آدما بتونن حفظ ظاهر بکنن اما باطن و ذاتشون رو نمیتونن تغییر بدن. گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؟! جان من،  ذاتیست تمام ویژگی بشر 🌸😊                                
😐😐😐😐😐استارتر تروخدا تو چقد ساده ای کدوم‌مردی به رفیقش میگ عشقم؟؟؟😑

عادیه جلو خودمم میگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
اووووو 😁😂 دوران متاهلی چجوره؟نری به این قربون صدقه هاش که نمیزارم دست به سیاه و سفید بزنی اونم مث ...

😬

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706