2737
2734
عنوان

بچه ها عجیب ترین اتفاقی که براتون افتاده چی بوده...

| مشاهده متن کامل بحث + 2341 بازدید | 81 پست

برام زیاد افتاده یکیشو میگم،یادمه 17سالم بود (الان 28 سالمه)با خانودم دعوام شد و رفتم پشت بوم دیدم سه تا مرد شکل هم که چادر پوشیدن و دراز و سیاه هستن رو ساختمون روبرویی وایسادن تا منو دیدن اشاره کردن بیا جلو تا رفتم یه چیزی گفت برگرد نرو و من رفتم داخل اتاق ،باز گفتم کی هستن اینا وقتی رفتم نبودن و بعد فهمیدم جن بودن 

به خودت و زیباییت اهمیت بده وگرنه لابه لای زندگی از بین میری و هیچکس نمیفهمه ..............

یه روز با خواهرم تو خونه تنها بودیم(خواهرم ۶ سالش بود) صدام زد گفت آبجی بیا نگاه سقف اتاق کن رفتم گفتم چی شده گفت نگاه اسبه رو اولش فکر کردم شوخی میکنه ولی هعی تکرار میکرد میگفت نگا دم سفیدش تو نمیبینی😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا عجیب بوده ولی اتفاق قشنگی بوده

ارع

مامانم کلا بیشتر خواباش راستن یبار بابام که مریض بود شب خواب دیده بود یکی بهش گفته بود بلند شو بلند شو که شوهرت داره میمیره مامانم از خواب میپره بلند که میشه میبینه بابام نفسای اخرشه پ همون لحظه تموم کرده

یبارم بعد فوت بابام زمستان مامانم یادش برع بخاری کم کنه ما کوچیک بویدم لاف هم میزارع رومون که سرد  نشه نصف شب خواب میبنه بابام میگه بلند شو دخترام دارن میمیرن وقتی از خواب بلند میشه میبینه ما خیلی تب کردیم نزدیک بوده خفه بشیم دیگه بخاریو من می‌کنه و مارا پاشور میده 

اسی ولی اتفاقی که برات افتاده ممکنه برا هر کی پیش بیاد دیگه در باز بوده اومده

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
یه روز با خواهرم تو خونه تنها بودیم(خواهرم ۶ سالش بود) صدام زد گفت آبجی بیا نگاه سقف اتاق کن رفتم گف ...

منم 6 سالم بود اسب تو اسمون دیدم کسی باور نکرد

به خودت و زیباییت اهمیت بده وگرنه لابه لای زندگی از بین میری و هیچکس نمیفهمه ..............
2740
یه روز با خواهرم تو خونه تنها بودیم(خواهرم ۶ سالش بود) صدام زد گفت آبجی بیا نگاه سقف اتاق کن رفتم گف ...

شاید ابحیت تب داشتع چون دوستم تو خوابگاه تب زیاد داشت همش میگفت نگا کن از سقف دارع حیوان میاد چیزهای چرت و پرتی می‌گفت 

عجیب ترین اتفاق این بود مادرم  یه روز صبح از خواب بلند شد بهم گفت خواب دیدم فلانی اومدع خواستگا ...

باهاش ازدواج کردی؟

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
یادمه خیلی ترسیدم تا مامان بابام اومدن خونه😂

نه بابا من خواهرم حتی یادشه میگفت همش میگقتی این اسب تو اسمون چیه چرا نمی بینید با اینکه 28 سالمه هنوز یادمه اسب قهوه ای رو با یه سوار تو اسمون رفت انقدر که نقطه شد  

شاید ابحیت تب داشتع چون دوستم تو خوابگاه تب زیاد داشت همش میگفت نگا کن از سقف دارع حیوان میاد چیزهای ...

نه حالش خوب بود داشت تو اتاقش بازی میکرد یه دفعه صدام زد 

خونه ی قبلیمون هم طبقه ی پایین ما مغازه بود یه دفعه نصف شب سر و صدا میومد یا همش حس میکردم یه نفر از پله های خونه داره میاد بالا 

خداروشکر از اون خونه رفتیم

ارع مامانم کلا بیشتر خواباش راستن یبار بابام که مریض بود شب خواب دیده بود یکی بهش گفته بود بلند شو ...

مامانت مومنه؟

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
عجیب ترین اتفاق این بود مادرم  یه روز صبح از خواب بلند شد بهم گفت خواب دیدم فلانی اومدع خواستگا ...

وقتی با همسرم صحبت میکردم البته کاری بود هنوز ازدواج نکرده بودیم و اصلا قصد ازدواج و این صحبت ها نبودش تو خواب صداش شنیدم گفت میخوام به خانواده بگم رسمی بشه و دقیقا دو ماه بعد همه این حرفا رو گفت و تو خواب شنیده بودم زودتر

2706