2733
2734
عنوان

بچه ها عجیب ترین اتفاقی که براتون افتاده چی بوده...

| مشاهده متن کامل بحث + 2356 بازدید | 81 پست
یه روز با خواهرم تو خونه تنها بودیم(خواهرم ۶ سالش بود) صدام زد گفت آبجی بیا نگاه سقف اتاق کن رفتم گف ...

بچه ها تا 5 -6 سالگی چون خیلی پاکن اتفاقات ماورایی رو میبینند و حس میکنند ... منم این تاپیک ها نباید بیام بچه ام سریع جذبش میکنه..این مدل تاپیک ها میام یا خودم جذب میکنم و اصطلاحا فلج خواب میشم   یا بچه ام بی قرار میشه ..یکسری بعد خوندن این مدل تاپیک ها بچه تو اتاقش جن دید   میگفت یک اقای سیاه گوشه اتاق دیدم..تا چندین ماه تو اتاقش نخوابید  از اتاقش میترسید ..

من خودم را دوست دارم     

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برام زیاد افتاده یکیشو میگم،یادمه 17سالم بود (الان 28 سالمه)با خانودم دعوام شد و رفتم پشت بوم دیدم س ...

دوستن میگفت بابام یبار ساعت ۳صبح میبایست بره جایی بعد به آشنایی تو راه مبینه فاصله نزدیک دوتاشون پیاده راه  میرفتن هرچی صداش میکنه  فلانی خوبی چ خبر جواب نمیده راهشو ادامه میده و از کنارش رد میشه میرع بعد ساعت ۸صب بر میگرده به مادرش میگه اینطور شده مادرش میگه حتما جن بوده 

2731

عجیب ترین من بچه بودم همش تو رویاهام با مردی ازدواج میکردم که از ۱۳ سالگی کار می‌کرده و... الان همون مرد دوست پسرمه (البته فعلا که کاتیم😐)

در خواست دوستی توسط جنس مخالف ممنوع،عشق فقط همسر ایندم

یه بارم رفته بودم سرویس یهو برق خاموش شد گفتم کوثر برق خاموش نکن (کوثر ابجیمه) هیچی دیدم کوثر اونجا خوابیده از همون دستشویی پریدم بیرون😂

در خواست دوستی توسط جنس مخالف ممنوع،عشق فقط همسر ایندم
بچه ها تا 5 -6 سالگی چون خیلی پاکن اتفاقات ماورایی رو میبینند و حس میکنند ... منم این تاپیک ها نباید ...

با گفتنش هم جذبش میکنی با این سنم هنوز گاهی می بینم بیخیال رد میشم انگار ن انگار 

به خودت و زیباییت اهمیت بده وگرنه لابه لای زندگی از بین میری و هیچکس نمیفهمه ..............
اسی ولی اتفاقی که برات افتاده ممکنه برا هر کی پیش بیاد دیگه در باز بوده اومده

آره ولی هیچکس متوجه آوردنش تو اتاق هم نشد منم وقتی فک کردم عموم هست و نگاهش نکردم هرچی میگفتم یه کلمه حرف نمی‌زد تو حیاطم کسی ندیده بود چطوری داخل شده عجیب و غریب بود طوری که هنوز فراموشش نکردم 

تولد دخترم  هستی بزرگترین معجزه زندگیم بود،خدایا شکرت که منم بالاخره مامان شدم 😍

دبیرستان بودم،داشتم میرفتم سرکوچه سوارسرویس شم،متوجه شدم سربریده انداختن سرکوچه ک زمین خالی بود...هیچ وقت نفهمیدم براکیه و چراانداختن اونجا...

زخمــی راکـه نچشیــده ای تمسخـرمــکن. ‏آیا امیدم را از تو بِبُرم ؟در حالی که از روی احسان آنچه که ازتو نخواستم به من عطا فرمودی ...#صحیفه_سجادیه🌱 خیلی ب صلواتاتون احتیاج دارم🍀🌼
یه بارم رفته بودم سرویس یهو برق خاموش شد گفتم کوثر برق خاموش نکن (کوثر ابجیمه) هیچی دیدم کوثر اونجا ...

جنا میخواستن باهات سر شوخی باز کنن☹😂😂😂

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
بچه ها تا 5 -6 سالگی چون خیلی پاکن اتفاقات ماورایی رو میبینند و حس میکنند ... منم این تاپیک ها نباید ...

واای چقد عجیب

تولد دخترم  هستی بزرگترین معجزه زندگیم بود،خدایا شکرت که منم بالاخره مامان شدم 😍
دبیرستان بودم،داشتم میرفتم سرکوچه سوارسرویس شم،متوجه شدم سربریده انداختن سرکوچه ک زمین خالی بود...هی ...

یاااااخدااااااا

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2706