2733
2739

من یادمه ۱۱سالم بود تعطیلات می‌رفتیم خونه مادربزرگم روستا عموم ایناهم بودن خونه مادربزرگم اتاق های ردیفی داشت تلوزیون تویه اتاق بزرگ بوده شبا وقتی فیلم می دیدیم برق اتاق رو خاموش میکردیم خلاصه یه شب داشتیم فیلم می‌دیدیم برق هم خاموش بود همه سرگرم تماشا بودیم یکی اومد وسرشو‌گذاشت روبالش من فک کردم عموکوچیکم هست بدون اینکه چشمم رو از تلوزیون بردارم گفتم عمو پاشو برو اونورتر اتاق به این بزرگی دیدم جواب نمیده گفتم عمو بوی گند میدید خفه شدم برو اونورتر پاشدم نشستم دیدم یه پسر نوجوان شبیه اینایی که مشکل ذهنی دارن سرش رو بالشه و تلوزیون تماشا می‌کنه از ترس جیغ زدم بابام اینا تازه متوجه شدن یه غریبه اومده تو اتاق لامپ روشن کردن و دیدنش هیچکس متوجه اش نبود باهاش صحبت کردن گفت در حیاط باز بوده اومدم تو خونه فیلمم رو ببینم میرم به زور قانعش کردن که بره اول فکر کردیم گداس ولی پول نمیخواس لباسهای ژنده و پاره داشت انگار مشکل ذهنی داشت به زور حرف میزد همون‌طور که اومده بود گذاشت رفت...

تولد دخترم  هستی بزرگترین معجزه زندگیم بود،خدایا شکرت که منم بالاخره مامان شدم 😍

شب ها یکی سر ساعت ۱ با سنگ کوچیک میزنه به شیشه اتاقم اونموقه همه خابن و فقط من بیدارمو تو گوشیم :/

شجاعت من در برابر سوسک اینطوریه که سوسک تو خونه ببینم و کسی نباشه که بکشتش، چمدون میبندم و برای همیشه از اون خونه میرم:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شب ها یکی سر ساعت ۱ با سنگ کوچیک میزنه به شیشه اتاقم اونموقه همه خابن و فقط من بیدارمو تو گوشیم :/

یکی که عاشقته🤔😂

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2740

چن  سال پیش داشتم میرفتم سمت کانون

یه ماشین کاملا چپ کرده بود سفید بود انگار له شده بود  چطور و چرا تصادف کرده بود نمد

ولی دو تا دختر اونجا فوت شدن

صحنه بدی بود خیلی

عجیب بود تو یه جا ماشین اینطور تصادف کنه

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...
یه روز بارونی شدید میمومد در زدن باز کردم یه آقای شیک پوش جوون بود گفت پول بهم میدی تعجب کردم 😐 یه ...

چقد عجیب 

تولد دخترم  هستی بزرگترین معجزه زندگیم بود،خدایا شکرت که منم بالاخره مامان شدم 😍