2733
2734
عنوان

بچه ها عجیب ترین اتفاقی که براتون افتاده چی بوده...

| مشاهده متن کامل بحث + 2342 بازدید | 81 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با دوستای دبیرستان جن بازی کردیم..یکیشون بلد بود ورد میخوند..گفت ادم کوچولوها سراغتون میان...فردا صبحش دست یک ادم کوچولو مثل دست یک بچه 3 یا 4 سال پشت در دیدم. پاشدم رفتم دستش رو بگیرم غیب شد..فکر کردم برادر زاده مون اومده  هر چ پرسیدم گفتن الان تو خونه بچه نبوده.

من خودم را دوست دارم     
2731

عجیب ترین اتفاق این بود مادرم  یه روز صبح از خواب بلند شد بهم گفت خواب دیدم فلانی اومدع خواستگاری مادرش هم فلانجای خونه نشسته تو خواب شغلش نظامی بود منم جواب مثبت دادم

حدودا یک ماه بعدش مادر همونی مامانم خواب دیده بود اومد خواستگاری همونجا خونه نشست که مادرم گفته بود فقط شغلش مهندس برق تو معدن بود جالب ابنجاست مادرش گفت خواب دیدم یکی بهم گفته دختر فلانی برا پسرت بگیر که دیدیم دختر خوب و خانواده خوبی هستین اومدیم

با دوستای دبیرستان جن بازی کردیم..یکیشون بلد بود ورد میخوند..گفت ادم کوچولوها سراغتون میان...فردا صب ...

حتما جن بودن چقدر ترسناک

تولد دخترم  هستی بزرگترین معجزه زندگیم بود،خدایا شکرت که منم بالاخره مامان شدم 😍

سالها پیش وقتی راهنمایی بودم رفته بودیم عروسی 

پدرم تو خونه تنها بود

وقتی برگشتیم بابام تو کوچه لیوان آب به دست اینور و اونور میرفت

گفتیم چیشده گفت حالم بد شده

دیگه هیچوقتم تو خونه تنها نمیموند میگفت باید مامانم باشه

بعدها شنیدم گفتن تو بابات جن دیده بود؟از خودش پرسیدم گفت دخترم حتما توهم بوده

به ما نگفته بودن نترسیم☹

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
عجیب ترین اتفاق این بود مادرم  یه روز صبح از خواب بلند شد بهم گفت خواب دیدم فلانی اومدع خواستگا ...

واقعا عجیب بوده ولی اتفاق قشنگی بوده

تولد دخترم  هستی بزرگترین معجزه زندگیم بود،خدایا شکرت که منم بالاخره مامان شدم 😍
خیلی  تا دست خودم بود برام خوب بود  دادم دخترعموم بدبخت شد

دختر عموت چی شد😨

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
2706