2733
2739
عنوان

🛑🛑🛑برای ظهور از خودت شروع کن...

| مشاهده متن کامل بحث + 10746 بازدید | 1882 پست
فدای تو مهربونم😘

خدا نکنه عزیزم 🥰❤️😘

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
خداخیرت بده عزیزم حاجت رواباشی

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم 

ممنون إن شاءالله حاجت همگی برآورده به خیر بشه 🌹

جز توکل بر خدا،سرمایه ای در کار نیست...    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ممنون که منو تو این تاپیک صدا زدین خواهر اجرتون با آقا صاحب الزمان

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

التماس دعا خیلی محتاجم به دعای همتون

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2740
ممنون عزیزم لطف کردی❤❤ حاجت روا باشی انشالله🌺🌺

❤️💚

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
@bahar_khanomi     ‍  سلام عزیزم 💚   به نیت حاجت روایی شما دوست عزیز  ...

سلام گلم یک دنیا سپاس و تشکر بابت تگ کردنم و دعوت کردنم به این چالش دوست داشتنی تمام تلاشمو میکنم که انجامش بدم ان شاالله که لیاقتش رو داشته باشم 💚💚💚

لطفا یه صلوات واسه خونه دار شدنمون بفرست.. ان شاء الله به هرچی که میخوای برسی ممنونم دوست گلم 💕
@_emily_     سلام عزیزم 💚   به نیت حاجت روایی شما دوست عزیز  اللهم صل علی م ...

سلام عزیزجان ممنونم قرائت شد

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹

به نیت شما برای ظهور آقا امام زمان(عج)

به کجاها برد این امید ما را...

[QUOTE=249380114]@خورشیدان   سلام عزیزم 💚   به نیت حاجت روایی شما دوست عزیز  اللهم صل علی محمد وال محمد

ممنونم از شما انشالله هممون حاجت روا بشیم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعج الفرجهم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعج الفرجهم 

واسه حل شدن مشکلاتمون یک صلوات میفرستین
سلام گلم یک دنیا سپاس و تشکر بابت تگ کردنم و دعوت کردنم به این چالش دوست داشتنی تمام تلاشمو میکنم که ...

سلام گلم . خواهش میکنم عزیز دل ❤❤❤

ان شاء الله همگی بتونیم قدمی برای ظهور آقا امام زمان عج الله برداریم . 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

به نیت خونه دار شدنتون هدیه به صاحب الزمان عج الله 🙏🏻😘

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
سلام عزیزجان ممنونم قرائت شد 🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹 🌹اللهم صل علی محمد و آل ...

سلام گلم 

ممنون مهربوووون❤🙏🏻

اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها 🤲🏻

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2706