2703
2553
عنوان

🛑🛑🛑برای ظهور از خودت شروع کن...

| مشاهده متن کامل بحث + 10716 بازدید | 1882 پست
سلام گلم . خواهش میکنم عزیز دل ❤❤❤ ان شاء الله همگی بتونیم قدمی برای ظهور آقا امام زمان عج الله برد ...

سلام خواهری شبت بخیر و‌خوشی ان شاالله

ممنونم واقعا الهی هرچی که از خدا میخوای هزار برابرشو بیشتر و بهتر نصیبت کنه❤️😘❤️

به نیت حاجت رواییت گلم.                                             اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

لطفا یه صلوات واسه خونه دار شدنمون بفرست.. ان شاء الله به هرچی که میخوای برسی ممنونم دوست گلم 💕
سلام خواهری شبت بخیر و‌خوشی ان شاالله ممنونم واقعا الهی هرچی که از خدا میخوای هزار برابرشو بیشتر و ...

شب شمام بخیر گلم 

ممنون از دعاهای قشنگتون ان شاء الله چندین برابرش برای خودتون برآورده بشه🤲🏻🤲🏻🤲🏻❤❤

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

@آراااام     سلام عزیزم 💚   به نیت حاجت روایی شما دوست عزیز  اللهم صل عل ...

سلام عزیزم الان تاپیک‌ رو دیدم الهی خیر ببینید و مولا پشت و پناهتون باشن

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2456
@گیسو_نیلی   سلام عزیزم 💚   به نیت حاجت روایی شما دوست عزیز  اللهم صل علی مح ...

سلام خیلی ممنونم عزیزم 

من چند وقت آنلاین نشدم و الان اومدم خیلی لذت بردم مهربون ان شالله حاجت روا بشین شماهم  به حق صاحب الزمان ❤️❤️❤️❤️

سلام خیلی ممنونم عزیزم  من چند وقت آنلاین نشدم و الان اومدم خیلی لذت بردم مهربون ان شالله حاجت ...

ان شاء الله شما هم حاجت روا شین ❤️🥰

🇵🇸السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
2714