2737
2739
عنوان

🛑🛑🛑برای ظهور از خودت شروع کن...

| مشاهده متن کامل بحث + 10757 بازدید | 1882 پست

السلام علیک یا صاحب الزمان عج الله الهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها  

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اللهم صل علی محمد وال محمد 

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
2742

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم وسهل مخرجهم ❤️💚

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر بحق زینب کبری سلام الله علیها 💚❤️💚❤️

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم وسهل مخرجهم 💚❤️

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

🌷سلام و عرض ادب خدمت همراهان گرامی

🔊 مهمترین و بزرگترین اجتماع  بشریت پیش روی ماست...

🔸 اربعینِ امسال؛ اربعینی کاملا متفاوت است....

💫 اگر امسال نصیبمان شد و راهی شدیم نکند که این فرصت طلایی درخواست ظهور مولایمان را از دست بدهیم ....

👥 اجتماعی که او را از تمام تجمعات متمایز می کند به چند دلیل:

✔ مکان به وقوع پیوستن این تجمع طبق روایات بالاترین و بلندمرتبه ترین مکان عالم است

✔ و همچنین بهترین مکان استجابت دعا در تمام عالم هستی

✔ فردی که موجب شکل گیری این تجمع خارق العاده شده عزیزترین و گرامی ترین فرد نزد خداوند متعال است

✔ از تمام سنین از نوزاد چند روزه تا افراد بسیار مسن در این تجمع عظیم شرکت می کنند

و بسیاری از دلیل های دیگر....

💫 نکند در این همایش میلیونی فرصت  را از دست بدهیم !

🔸خداوند متعال نگاه ویژه و خاصی به این همایش دارد...

💫 مهمترین درخواست را از خداوند بخواهیم در این فرصت...

🚩 ظهور مولایمان حضرت مهدی عجل الله فرجه تنها درخواست مهمِ عالم است

👥 بیاییم با خود عهد ببندیم که فقط به نیت ظهور مولایمان عازم حرم شویم

💫با خود عهد ببندیم که فقط زیر گنبد اباعبدالله که دعا مستجاب است برای آمدن مولای غریبمان دعا کنیم

🔸بیاییم زائران را تشویق به دعا برای فرج عزیزترین فرد عالم کنیم

https://chat.whatsapp.com/Gf2aelbAD9x9nkhbOcVIV0

عزیزم انشالله خودتم حاجت روا بشی❤

ممنون گلم ❤

اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها 🤲🏻

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2740
🌷سلام و عرض ادب خدمت همراهان گرامی 🔊 مهمترین و بزرگترین اجتماع  بشریت پیش روی ماست... ...

اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها 😭🤲🏻

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
@آناهید99   سلام عزیزم 💚   به نیت حاجت روایی شما دوست عزیز  اللهم صل علی محم ...

خدا قوت احسنت ماشاالله الهی که خیر دو دنیا نصیبت بشه و امام زمان همیشه دست گیرت باشه فدات بشم مهربون   

@نخود_ته_دیزه   سلام عزیزم 💚   به نیت حاجت روایی شما دوست عزیز  اللهم صل علی ...

فدای تو مهربونم😘

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
خدا قوت احسنت ماشاالله الهی که خیر دو دنیا نصیبت بشه و امام زمان همیشه دست گیرت باشه فدات بشم مهربون ...

قربونت برم 😘 مرسی از دعای خوبت عزیزم همچنین شما 💚

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
گره بزرگی به زندگیم افتاده  حسینیا قسمتون میدم ب شش ماهه ارباب دعا کنید برام😭

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2706