2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چه خفنه

من وقتی حوصله اشپزی ندارم مرغو از فریزر درمبارم میندازم تو اب نمک و زرد چوبه و فلفل سیاه و پودر پیاز میریزم توش و هویجم دوسه نصف  میکنم میدارم اب پز بشه برنج کته هم میذارم یه شام خیلیی تنبلانه ولی به شدت خوشمزه

2728

یه مدته دلم نمیخواد هیچی بخورم گسنمم میشه ها ولی دلم هیچ غذایی رو نمیخواد نمیتونم هیچی بخورم

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
@646464     ببخشید یه سوال شرمنده اگه خصوصیه هر طور راحتین  میگم شما عاشق کسی ب ...

عاشق خانم سابقم بودم، طلاق گرفتیم

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            
2740
ناگت مرغ برای بچه ها خودم میوه خوردم همسرم فقط شام با ماهست 

همسرتون ناهار پلویی میخورن؟ میدونی اخه ما فقط ناهار پلو میخوریم با ابین حال همش دغدغه دارن امروز جی بپزم که تکراری نباشه اگه شامم پلویی بخوریم هر دوروز یه بار باید غذای تکراری بخوریم همیشه برام سواله اونایی که شام هم برنج میخورن چی میخورن که خیلی تکراری نباشه

چجوریه که اینقدر وعده شامو جدی میگیرین تو خونه ما به وعده شام اصلا اهمیت داده نمیشه هرکی هر چی دم د ...

بعضی ها قورمه سبزی و آبگوشت و لوبیاپلو و ... میخورن

من حتی فکر کردنش هم نمیتونم بخورم. ما هم حاضری هرچی دم دست باشه میخوریم

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2706