2737
2734
عنوان

پسرا یه سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 1455 بازدید | 114 پست
دیگه وقتش هست کمی دست صلح رو به ما آقایون بیچاره سایت بدین بووخودااا گوناه داریم     &n ...

مشکل اساسی بنده اینه که آقایون قشنگ مشخص نمی‌کنن که مرد هستن و چون اکثر کاربرهای این سایت خانمن، پیش فرض ما اینه که طرف مقابلمون خانمه و وقتی بعد کلی صحبت و گاهی صمیمیت متوجه میشم طرف آقا بوده، ناراحت میشم. این اتفاقو دوست ندارم.

برا منم جای سواله🤣🤣🤣🤣🤣🤣

لو رفتن😂

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ بلایی سرت اومد اسم کاربریت شده این؟

بلایی سرم نیومده...زیاد شایعات راجب این سایت و مرد ستیزی هاش خوندم و تا الانشم تا نزدیکای کما و مرگ رفتم به لطف بعضی کاربرا     

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2731

البته که چندان مهم نیست بدشون بیاد یا نیاد

تو لایق شادی هستی 🦧قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.
2738
مشکل اساسی بنده اینه که آقایون قشنگ مشخص نمی‌کنن که مرد هستن و چون اکثر کاربرهای این سایت خانمن، پیش ...

میدونید مشکل اساسی جامعه ما اینه که زیاد توی این افکار هستیم...درسته یک سری حرفارو نباید جنس مخالف بدونه...

ولی بنظرم نباید سخت بگیرید هرچی بیشتر سخت بگیرید بیشتر اذیت میشید...جهان از مرد و زن تشکیل شده و بهتره همه جا این تعادل حفظ بشه...

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
🤣🤣🤣🤣

بقررعااان گوناه داریم دیگه بعد این همه سال بهتره دست صلح رو توی این سایت به ما آقایون دراز کنید     

2706