2733
2734
عنوان

مادر شوهرم نمیاد برای جهیزیه چیدن

257 بازدید | 23 پست

من از اول هم گفتم خودم تمیز میکنم خونه رو بعد میچینم مادر شوهرم گفت نه کارگر میگیرم حالا میگه من نمیتونم بیام و خودتون تمیز کنید به شوهرم گفته یک هفته به منکه زنگ نمیزنه جواب پیامم هم نداد من چکار کنم از دست کاراش بنظرتون بهش زنگ بزنم یا کم محلی کنم از دعوا و قهرش میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اولا چرا خودت تمیز کتی از همین الان خودتو بالا بگیر کارگر بگو بگیرن 

دوما خب نیاد چ اهمیتی داره منم مادرشوهرم نیومد چون معتقد بود ماه صفره و خوش یمن نیست 

سوما چرا از قهرش میترسی اعتماد ب نفست روبکش بالا همین ک همسرت میدونه پیام دادی پاسخ نداد کافیه 

مینیمال 

خودت تمیز نکن بگو شوهرت کارگر بیاره بعدشم خودت و خانوادت بچینین.اصلا لازم نیست مادرشوهر بیاد!از الانم زیاد زنگ و پیام نده و خودتو کوچیک نکن

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
خب از اولش هم گفته کارگر بگیرید شاید اذیت میشه تمیز کنه من حق رو به ایشون میدم  خودت تمیز کن ...

گفت من کارگر میگیرم وگرنه من نمیخواستم نه بیاد نه کارگر بیاره ناراحت میشم چون حرفاش تغییر میکنه و دروغ میگه

2706