2733
2734
عنوان

پسرا یه سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 1456 بازدید | 114 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

درود، نه اتفاقا من یکی بیشتر عاشقش میشم      

کاکو اسم کاربریت😁🤣

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            
2731
درود، نه اتفاقا من یکی بیشتر عاشقش میشم      

ممنون که هم تو عکس پروفایل هم نام کاربریتون  مشخص کردین که پسرین.

کاش همۀ آقایون سایت اینطوری مشخص می‌کردن تا یه دفعه بعد کلی حرف زدن سوپرایز نشیم!😒

کاکو اسم کاربریت😁🤣

نوکرم ستون     

دیگه یه دوست همجنس بهم نام کاربریمو یاد آوری نکرده بود که دیگه تکمیل شد     

اینو زدم چون زیاد شایعات راجب زن ستیز بودن این سایت شنیدم گفتم شاید رحم کنن گووناه دارم     

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
ممنون که هم تو عکس پروفایل هم نام کاربریتون  مشخص کردین که پسرین. کاش همۀ آقایون سایت اینطوری ...

خواهش میکنم...میدونید بنظرم چندان سورپرایزی نداره...در یک صورت فهمیدنش سخت میشه که اون آقا عکس پروفایل دیگه ای گذاشته باشه...

وگرنه اگه عکس پروفایلی خود نی نی سایت باشه وقتی جنسیت پسر بزنی پروفایل پسر برات میاره....

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
ممنون که هم تو عکس پروفایل هم نام کاربریتون  مشخص کردین که پسرین. کاش همۀ آقایون سایت اینطوری ...

دیگه وقتش هست کمی دست صلح رو به ما آقایون بیچاره سایت بدین بووخودااا گوناه داریم     

خواهش میکنم...میدونید بنظرم چندان سورپرایزی نداره...در یک صورت فهمیدنش سخت میشه که اون آقا عکس پروفا ...

متاسفانه سایت ایراد داره و حتی آدم مرد هم بزنه خیلی وقتا آواتار خانم رو میاره. 

خیلی دیدم اینطوری.

نوکرم ستون       دیگه یه دوست همجنس بهم نام کاربریمو یاد آوری نکرده بود که دیگه ت ...

😂😂

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            
متاسفانه سایت ایراد داره و حتی آدم مرد هم بزنه خیلی وقتا آواتار خانم رو میاره.  خیلی دیدم اینط ...

اگه اشتباه نکنم اونا کاربری های قدیمی هستن...منم قبل این کاربری یکی دیگه داشتم که سال 96 یا 98 بود فکر کنم...اون موقع یادمه به این شکل بود ولی جدیدا نیست

به نظرم بستگی به تایپ و وضعیت روانی پسره داره. یکی رو میبینی حتی دختره رو تشویق هم می‌کنه به پیشرفت ...

ی سری پسرا هنینن واقعا

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
2706