2733
2734

یه ماهی هست با کسی دوستم. قصدمون جدیه

این پسر به شدت اهمیت میده بهم و دوستم داره

هر جا بخوام برم میبره منو. هر چی بگم گوش میکنه . خیانت نمیکنه هیچوقت ( چون خوشگل نیست ولی به دل من نشسته) 

هر حرفی میزنه عمل میکنه . 

دست ب زن نداره اصلن حتی دستمم نگرفته تا حالا . 

هر بار ک منو میدید گل میخره که گفتم دیگه نخره چون نمیتونم ببرمشون ( خانوادم نمیدونن) 

به فکرمه همیشه. مثلن ی بار صب باید جایی میرفتم اومد دنبالم برام صبونه هم خرید با اینکه صبونه خورده بودم 

گذشتم براش مهم نیس

غیرتیه ولی نه ازونا ک بگه اینو نپوش و ارایش نکن و فلان ( یه بار ی موتوری دنبالم افتاده بود میخاست بره دعوا گفتم نه ب خاطر مانتومه چون قرمز پوشیدم . گفت به اون ربطی نداره ک تو چی پوشیدی نباید مزاحمت بشه) 

هدف داره و برای بودن با من تلاش میکنه 

و حالا بدیاش : 

سیگار میکشه. گاهی وقتا عرق میخوره با رفیقاش. و اینکه قبلن تو کار پوشاک بود و چند بار قا.چاق کرد. پلیس گرفتش. الانم با سند چند میلیاردی بیرونه 🙂 

( وضعشم خوبه تقریبا )

منو توی هر تاپیک هیجانی و پربازدید تگ کنید  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مرد رویاها بود تا آخریا که گندخورد توش که من شدید مخالف اینجور چیزام

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2740

هنوز یک ماه اوله 

همه چی گله و بلبله 

حداقل 6 ماه باید بشناسیش بعد نظر بذی 

ولی خوب من دوس ندارم با ادم قاچاقچی سابق دار ازدواج کنم 

این دیگه نظر خودته ک میتونی باهاش کنار بیای یا نه

وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ
اره از دستش نده فقط عزیزم . بدبخت کن خودت هرچه سریعتر

😑😑 ب خاطر زندانش؟ 

خیلی خوبی داره . نمیتونم بگذرم. هیچکس پیدا نمیشه ک اینجور اهمیت بده

منو توی هر تاپیک هیجانی و پربازدید تگ کنید  

خوبه ولی من ب شخصه با ادم سیگاری یا عرق خور نمیمونم . اگ توام خوشت نمیاد بگو ترک کنه

قیافه من وقتی میبینم ۱۰ تا اعلان دارم باز میکنم و میبینم همش لایکه و کسی تگم نکرده :                      از چوپانی پرسیدند روزگار چگونه است؟ گفت: از روزگار چیزی نمیدانم اما پشم های گوسفندانم را که چیدم دیدم نیمی از آنها گرگ اند. :)           دیدی یه سریا اینجا الکی بت میپرن و پاچه میگیرن...با اینا کار نداشته باشین اینا عقده دارن و بهتون حسودی میکنن😉
2706