2733
2734

یه ماهی هست با کسی دوستم. قصدمون جدیه

این پسر به شدت اهمیت میده بهم و دوستم داره

هر جا بخوام برم میبره منو. هر چی بگم گوش میکنه . خیانت نمیکنه هیچوقت ( چون خوشگل نیست ولی به دل من نشسته) 

هر حرفی میزنه عمل میکنه . 

دست ب زن نداره اصلن حتی دستمم نگرفته تا حالا . 

هر بار ک منو میدید گل میخره که گفتم دیگه نخره چون نمیتونم ببرمشون ( خانوادم نمیدونن) 

به فکرمه همیشه. مثلن ی بار صب باید جایی میرفتم اومد دنبالم برام صبونه هم خرید با اینکه صبونه خورده بودم 

گذشتم براش مهم نیس

غیرتیه ولی نه ازونا ک بگه اینو نپوش و ارایش نکن و فلان ( یه بار ی موتوری دنبالم افتاده بود میخاست بره دعوا گفتم نه ب خاطر مانتومه چون قرمز پوشیدم . گفت به اون ربطی نداره ک تو چی پوشیدی نباید مزاحمت بشه) 

هدف داره و برای بودن با من تلاش میکنه 

و حالا بدیاش : 

سیگار میکشه. گاهی وقتا عرق میخوره با رفیقاش. و اینکه قبلن تو کار پوشاک بود و چند بار قا.چاق کرد. پلیس گرفتش. الانم با سند چند میلیاردی بیرونه 🙂 

( وضعشم خوبه تقریبا )

منو توی هر تاپیک هیجانی و پربازدید تگ کنید  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

مرد رویاها بود تا آخریا که گندخورد توش که من شدید مخالف اینجور چیزام

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

هنوز یک ماه اوله 

همه چی گله و بلبله 

حداقل 6 ماه باید بشناسیش بعد نظر بذی 

ولی خوب من دوس ندارم با ادم قاچاقچی سابق دار ازدواج کنم 

این دیگه نظر خودته ک میتونی باهاش کنار بیای یا نه

وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ
اره از دستش نده فقط عزیزم . بدبخت کن خودت هرچه سریعتر

😑😑 ب خاطر زندانش؟ 

خیلی خوبی داره . نمیتونم بگذرم. هیچکس پیدا نمیشه ک اینجور اهمیت بده

منو توی هر تاپیک هیجانی و پربازدید تگ کنید  

خوبه ولی من ب شخصه با ادم سیگاری یا عرق خور نمیمونم . اگ توام خوشت نمیاد بگو ترک کنه

قیافه من وقتی میبینم ۱۰ تا اعلان دارم باز میکنم و میبینم همش لایکه و کسی تگم نکرده :                      از چوپانی پرسیدند روزگار چگونه است؟ گفت: از روزگار چیزی نمیدانم اما پشم های گوسفندانم را که چیدم دیدم نیمی از آنها گرگ اند. :)           دیدی یه سریا اینجا الکی بت میپرن و پاچه میگیرن...با اینا کار نداشته باشین اینا عقده دارن و بهتون حسودی میکنن😉