2752
2734

دیروز که  رفتم فروشگاه پوشاک دیدم که فروشنده با یه دختری  که زیبا بود رفتار متفاوتی داشت منظورم از متفاوت این نبست 

که مثلا حرف خاصی زده باشه منظورم نحوه صحبت کردن و 

نگاه کردن و تن صداست😄😄 با خودم فکر کردیم دیدم که 

من بار ها و بار ها این چیز ها رو در همه محیط ها از مدرسه 

تا .... همه جا دیدم .

به این نتیجه رسیدم که افرادی که هیزی می‌کنند در واقع 

خودشون متوجه نیستن و این از ناخودآگاه اون ها میاد 

اگر خودشون متوجه بودن که اینقدر جلوی بقیه ضایع رفتار نمیکردن 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من میخوام نظرم رو بکم و دوست دارم ببینم نظر شما چیه 

من فکر میکنم وقتی احساسات از حد بگذره عقل از کار میوفته 

و آدم یه سری رفتار ها داره که خودش متوجه نیست 

مثلا وقتی ما خیلی خشمگین هستیم هر چقدر خودمون رو کنترل کنیم آخرش باز از چهره مون مشخصه ناراحتیم 

یا احساس حسودی و خیلی چیزاااا 

این آقایون که نمیشه گفت همه ولی خدایش تعدادشون کم نیست  وقتی خانوم زیبا میبینن هورمون های جنسی 

شون زیادی ترشح میشه و دوپامین ترشح میکنن

و چون در درون حس خوبی دارن اونو بروز میدن 

چقدر این قضیه ناراحت کننده اس وقتی ببینی 

که کسی که دوستش داری هم اینجوریه😭😭😭

خدایا با نام تو شروع میکنم ❤️ بهم نیرو و انرژی بده 🌱🌱🌱🌱بهم کمک کن طاقت بیارم 🦋 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 🫂من از اونا و تو بهترم🌱 💪 تجربه ثابت کرده که از شکست خورده ها موفق های پوست کلفتی در میاد🌱🌹🌹🌹🌹🌹🌹موفق ترین افراد شکست های بزرگی رو تجربه کرده ان🌱🌹🫂زمان از چیزی که فکرش رو میکنیم سریع تر میگذره ❤️🦋 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پ چرا تو پیرمردا بیشتره 

خاک تو سرشون

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731

بره بمیره😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
اممم بنظر من همه ی مردا نگاه میکنن اونایی هم که نگاه نمیکنن زیر چشمی نگاه میکنن🙂

دقیقاااا منم نظرم همینه 

خدایا با نام تو شروع میکنم ❤️ بهم نیرو و انرژی بده 🌱🌱🌱🌱بهم کمک کن طاقت بیارم 🦋 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 🫂من از اونا و تو بهترم🌱 💪 تجربه ثابت کرده که از شکست خورده ها موفق های پوست کلفتی در میاد🌱🌹🌹🌹🌹🌹🌹موفق ترین افراد شکست های بزرگی رو تجربه کرده ان🌱🌹🫂زمان از چیزی که فکرش رو میکنیم سریع تر میگذره ❤️🦋 

بنظر من زیاد ربطی به هیزی نداره

آدمهای زیبا و خوش چهره و اراسته  رو باهاشون بهتر و مودبتر  و دوستانه تر رفتار میکنن

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2706