2752
2734
انشاالله هر چی به صلاحته پیش بیاد برات عزیزم❤️ برام دعا کن تلاشمو کنم به هدفم برسم🥺🙏

چشم عزیزم انشالله حاجت روا بشی🙏💖

دورت بگردمممم مرسی ازت

برا بختم دعا میکنید🥲💔ی همسر صالح و دلپاک ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم عزیزم انشالله حاجت روا بشی🙏💖🥲  رو چشام عزیزدلم انشالله ک همتون حاجتروا بشید و یه ازدواج ...

ممنونم از دعای خیرت عزیزه دلم 

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
فاطمه  واسه سلامتی دخترم پسر خواهرم  و خوشبختیشون دعاکن  انشاالله حاجتت به صلاحت با ...

قربون دعای قشنگت🥺🥺🙏

چشم عزیزم انشالله حاجت روا بشی🙏💖🥲

ارزوی خوشبختیشوووون

2731
برا یه نفر دیگه س..  من بهارم

اهان چقد تو مهربونی ❤👭👭🫂🫂 قلب بزرگی داری ها 🥲🥲🥰

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
حانیه  دعا کن بهم پیام بده و تکلیفم روشن بشه

هعیییی درکت میکنمممم😔😔😔

اهان چقد تو مهربونی ❤👭👭🫂🫂 قلب بزرگی داری ها 🥲🥲🥰

فداتشم🤗 

تو سایت برای خیلیا دعا میکنم خودشون خبر ندارن.. 

برای خیلی از اقوام.. که فکر میکنن حتی به یادشون نیستم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ریحانه التماس دعا خیلی محتاجم به دعا ان شاءالله شماهم به حاجت دلتون برسید