2737
2734
عنوان

دوساعته دارم جلوی شوهرم ادای گشتن درمیارم🥲😤

| مشاهده متن کامل بحث + 3090 بازدید | 124 پست
منم چاقومونو با آشغالا انداختم آشغالی موندم چی بگم بهش😕

ب شوهرت چ ربطی داره یعنی دعوات میکنه😳

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه میدونی منم دروغ زیاد ازش شنیدم برای همین زیاد وجدان درد ندارم ناراحتیش برام‌مهمتره

پس کلا صداقت ندارید باهم 

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.
2742
2738

ول کن خواهر من،😂، الان همه شدن سلاطین صداقت اگر از همون اول دروغ نمیگفتی یچیزی، که از نظر من مصلحتی بوده کار خوبی کردی همسرتون بایدبهتون پول میدادن.... حالا هم که نقش،‌ت گرفته دیگه بعدن اگر تونستی یکی بخر بگو پیدا کردم 😐😂بعدم اینهمه طلا ما برای مردا میفروشیم یبار خودمون بفروشیم اونم یذره.حالام منو نزنید..😗

نمیشه وسایل ارایشگاتو بفروشی؟

میشه ولی انقد پولش نمیشه که بتونم جایگزین کنم

اون موقع من گرمی سیصد فروختم بعد که کرونا اومد یه جوری قیمت طلا بالا رفت من یه مدت معده درد گرفته بودم از فکر و خیال...اخرش گفتم بیخیال اخرش بابام یکم سرزنشم میکنه دیگه و تیکه میندازه...بهترا از سکته کردنه 

난 물만난 물고기 soak up the music
دقیقا میترسم بی اعتماد بشه بعد الانم دیگه نمیشه گفت بچها دروغگو هم میشم

نگو دیگه بد میشه، ولی دیگه از این دروغ ها نگو آخرین بار باشه،یکم میگردین خسته میشین

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
2706