2733
2734

برای جوش‌های هورمونی  تاثیری داشت ؟فقط این قرصوتنهایی بخورم روی جوشهام تاثیری داره یابایدازسیپروترون کامپاندهم استفاده کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی پنجاه استفاده کردین؟فقط همین قرصوخوردین ؟

اول صد استفاده میکردم پوستم خیلی خشک میشد..گفت نصفشو بخورم و خوب بوده برام..بله فقط همین قرصو میخورم

این نمیشه و نشدن ها برای تو نیست…تو آدم رسیدنی
2731
یعنی پنجاه استفاده کردین؟فقط همین قرصوخوردین برای جوشهاتون ؟ جوشهاتون هورمونی بود؟

البته من در کنارش رژیم گرفتم و سعی کردم برنامه غذایی سالم تری داشته باشم

اول صد استفاده میکردم پوستم خیلی خشک میشد..گفت نصفشو بخورم و خوب بوده برام..بله فقط همین قرصو میخورم

برای من ۲۵ نوشته .زیادبودجوشهاتون؟

تاچندروزبعدتاثیرشودیدی؟

برای من قرص سیپترون کامپاندهم نوشته اون برای چیه؟

برای من ۲۵ نوشته .زیادبودجوشهاتون؟ تاچندروزبعدتاثیرشودیدی؟ برای من قرص سیپترون کامپاندهم نوشته اون ...

منم قبلا برام سیپرو‌ نوشتن ولی نخوردم ..دکتر ب من گفت علاوه بر تنبلی تخمدان کمخونی شدید داری باید اول اینو رفع کنیم ک خب من چون گفتم اسپیرو برام خوب بوده گفت اونم استفاده کن ..جوشام اره زیاد بود ولی خب کم کم خوب شد شاید یک ماه الی دو ماه ..دقیق یادم نیس 

منم قبلا برام سیپرو‌ نوشتن ولی نخوردم ..دکتر ب من گفت علاوه بر تنبلی تخمدان کمخونی شدید داری باید او ...

آهان پس سیپرو برای تنبلی تخمدان داده بود  ولی من که تنبلی تخمدان ندارم انگاردکتراحتمال داده🤭

نه من الان  جوش زیادی ندارم فقط چونه ام واطراف لبم ایناجوش میزنه هورمونیه

شایدجوشام کمه برای همون ۲۵ داده .

الان اصلادیگه هیچ جوشی نداری؟یاصورتت قرمزنیس؟

آهان پس سیپرو برای تنبلی تخمدان داده بود  ولی من که تنبلی تخمدان ندارم انگاردکتراحتمال داده🤭 ...

ببین عزیزم من نمیتونم بگم بخور یا ن..ولی من با مشورت چنتا پزشک نخوردم اون قرصو ..نه ک دیگه اصا جوش نزنم ولی شاید ماهی یکی در‌حد خیلی کوچولو ولی قرمز و ملتهب نه نیس دیگه

پزسکاچی گفتن که نخوردی؟ 

گفتن لازم نداری و اگر تو آزمایش و سونو نشونه ای از تنبلی تخمدان نیس بهتره مصرف نکنی...البته من همیشه علائم تنبلیو داشتم ولی تو آزمایشات و سونوم مشخص نبود ..و گفتن بهتره با ورزش و رعایت رژیم غذایی مشکلو حل کنم 

هنوزهم میخوری اسپیرونولاکتونو؟

بله اسپیرو مصرف میکنم چون هنوز درمانم کامل نشده..ینی یجورایی قط کردم و‌مجدد شرو کردم درمان تحت پزشک دیگه ای