2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیروز زندگی پس از زندگی می‌دیدم می‌گفت آدم بوده با طناب خودشو دار زده گلوش قرمز بوده درد میکشید یا دختری رگشو زده دائم تو عذاب بود همش سرپا بودند خسته شدن از اون وضعیتشون

تو یه قسمت دیگشونم نشون دائم تو آتیش بوده

کی تموم میشه 
2731

هیچوق ثانیه ای بهش حتی فکر‌نکن انقد عذاب بدی بعدش هس ببین ادم تو دنیا تو تنگنا ناامیدی بوده‌و هس اصلا خاصیت افرینش اینه هیچکس از شرایطش راضی نیس و هرکسی مشکلی داره اما حداقل اعصابت خرد میشه میتونی بزنی بیرون اصن ی اب بخوری پنجره باز کنی با یکی حرف بزنی اینام نباشه لاقل بخوابی اما خودکشی عذابش کمترینش اینه بنظرم ک فرد وقتی خودکشی کنه با حالت نشسته و انتظار تو قبره تا زمان مرگ واقعی ک براش مقدر شده بود و تازه بعدش عذابا اصلیه پس فکر کن تو بدترین زمان شاید ته ناخوشی ک هستی ی در امید باز شه اما باخودکشی دیگ تنهایی و تاریکی مطلقه ببخشید طولانی شد من خودمم مشکلات زیادی دارم اما یبار یکی گف عذابشو‌واقعا حتی فکرشم نمیکنم چون بنظرم تو قبر تازیک بشینی تا زمان مرگ واقعی واقعا وحشتناکه 

میری درک ۸ جهنم ک حتی خدا هم نگاهت‌ نمیکنه

پر از عذاب و ناامیدی ابدی سرگردانی ابدی

میدونی ابد چیه؟ ابد یعنی هیچ وقت تموم نمیشه

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع