2733
2734
عنوان

دوساعته دارم جلوی شوهرم ادای گشتن درمیارم🥲😤

| مشاهده متن کامل بحث + 3091 بازدید | 124 پست
اخه میدونی اتفاق بزرگی نبود اگه همون موقه میفهمید اوکی بود ولی الان چون تو فشار مالی هستیم خیلی ناام ...

مهم نیست

میدونی چی خیلی مهمه؟اینکه فقط دروغ نگی

الانم یکم بشین آروم بشی بعد برو بهش بگو واقعیتو

از واکنشش هم ناراحت نشو 

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم چاقومونو با آشغالا انداختم آشغالی موندم چی بگم بهش😕

😂😂😂😂 حالا من بچه بودم داداش کوچیکم تازه دنیا اومده بود مامانم یکی دوبار لباساشو داد ببرم اب بکشم انداختم اشغالی 😂😂متوجه نشده بود تا مدتها بعد خودش فهمید

2731
ب نظرم اونم صدا کن بگرده خسته میشی آخه☹️🥺😂😂

😂😂😂😂😂وای ببخشید 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️

اگه میخوای راستشو بگی 

همین الان برگرد بگو( ببین من چه حافظه ای داره هاااا

اون دفعه  که پول لازم داشتم بردم فروختمش، وای کاش نمیفروختم 😔الان حسابی به درد می‌خورد 

آخه چا اشتباهی بود من کردم 

دارم فکرمیکنم. یادم نمیاد اصلا واسه چی بردم فروختم من که اصلا از این کارا نمیکردم🙂) 

همین متنو بگو 

من ناراحت نمیشم اون میشه 😬

خب بعدش از دلش درار😊

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.
من یه بارقهررفته بودم انگشترنشون وحلقه ام و خانوادش یاخودش ورداشته ان زدن زیرش باردوم مادرم برای دخت ...

احتمالا خودش برداشته شوهر منم لج میکنه کارای وحشتناکی میکنه

اگه میخوای راستشو بگی  همین الان برگرد بگو( ببین من چه حافظه ای داره هاااا  اون دفعه ...

تو دیگه کی هستی 😂😂😂😂

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️