2737
2734
عنوان

با مرد متاهل رابطه داشتم و نمیدونستم تروخدا بیایید😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 24282 بازدید | 296 پست
شاید باورتون نشه چون خودمم حتی باورم نمیشه چجوری نفهمیدم این پسر ی پسر امروزی و خوشتیپ بود سنش هم زی ...

وای چطوری زنش هیچ عکس العملی نداشت یعنی انقدر راحت بوده براش که شوهرش بهش خیانت کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی کلن ی چیزی هم بهت بگم ...آدما همیشه همینجورن چیزی که برا خودشون دوست دارن برای دیگران میگن ضرر د ...

💔تهمت نزن من تنهام سه ساله شوهر دومم ول کرده رفته درگیر دادگاهم هر بیست روز تقریبا داریم جدامیشیم ولی آویزون مرد زن دار نشدم هرگز .الانم درس میخونم واسم بهتره تا بخوام نفرین  ی زن دیگ رو ب جونم بخرم 

تو تاپیکام هست ببین وکیلم متاهله بهم پیله کرده جواب رد دادم بااینک منفعت داره واسم .اون بالاسری خودش واسم جبران میکنه 💔

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
خبر نداری  یبار ۸ماهه باردار بودم کتکم زد رفت خونه مامانش گفت برگردم بازم میزنمت فرار کردم رفتم ...

تو  ک خانوادتو شناختی دیگه نمیرفتی دور و برشون.حالا من میگم خانوادت هیچی با شوهرت چرا ادامه میدادی!!

من اوایل ازدواجم شوهرم یه غلطی کرد.صبح زود تاریک بود رفتم خونه مامانم.با باباش اومدن گریه کنان ک ببخشید و این حرفا.مامان بابای منم قدیمی ان گول خوردن و ب من گفتن ببخش.بهش گفتم حق طلاق میخوام راضی نشد.بلاخره چند بار اومد دنبالم تا برگشتم.همون روزی ک برگشتم بهش گفتم اگر دوباره انگشتت ب عنوان زدن بهم بخوره دیگه منو نمیبینی.نه خونه بابام نه هیچ فامیل دیگه ای.باید ایران و بگردی دنبالم.آبرو برات نمیذارم.بگن زنش از دستش فرار کرده...میدونه بزنم ب سیم اخر هر کاری ازم برمیاد خداروشکر دیگه جرات نکرد.البته همون یه دفعه هم تا پزشکی قانونی رفتم چون کبودی نداشتم و ارجاع داد ب متخصص مغز و اعصاب اونم گفت مشکلی پیدا نشد تو بدنت.😐 شما هم اساسی فرار میکردی نه ک باز برگردی ب خانوادت.حالا بیخیال انشاالله از این ب بعد خوشبخت باشی

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2731
خبر نداری  یبار ۸ماهه باردار بودم کتکم زد رفت خونه مامانش گفت برگردم بازم میزنمت فرار کردم رفتم ...

چ مامان بد ذاتی 😔😔 وای خدا ادم چه ها که تو نی نی سایت نمیشنوه 💔💔💔  عزیزم‌خدا به دلت ارامش بده

کی گفت بره سراغ اون آقا؟؟؟؟ همه دارن میگن فیلمش بوده که تو رو از سرش باز کنه. بلکه اسی بفهمه چقد ...

اگ میخواست متوجه این موضوع بشه اینقدر شیون نداشت ک هنوزم عاشقشم هیچ چیزی بدتر از این نیست بگ زن دارم و انتخابم اونه باز میگ عاشقشم دیگ اینک بگید با کلک خواسته از سرش بازت کنه ک قطعا استارتر برا خودش هزارتا دلیل قانع کننده میاره

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
آخه چطور میشه انقدر شبیه این فیلمه باشه اونم ۱۹ سالش بود با یه پسری تو رابطه بود بعد فهمید دوست پسرش ...

به قرآن نمیدونم کدوم فیلمو میگی تروخدا انقد اذیت نکنید من خودم کسی بودم که بیشتر چیزای نی نی سایت باورم نمیشد میفهمم حستو ولی چرا انقد تاکید داری تو چه سودی برام داره بخوام الکی بگم

2740

چرا گانسگتریش می کنید حالا بلفرض که بازیش بوده و زن نداشته 

مگه اون پسر چه آش دهن سوزیه که استارترو به پیگیری تشویق می کنید 

یه گلوله عن بوده و قراره بره توی فاضلاب و خب رفتنی ها میرن خدا نگهداشون باشه

استارتر خیلی بده دختر بخاد اویزون بازی دربیاره ینی خیلی چندش میشی اگ‌بخای باز به این تحفه پیام بدی 

😑 

چه زندگی سختی داری سعی کن توکل به خدا داشته باشی اخه غیر خدا کسی و نداری همیشه ذکر یا الرحمن راحمین بگو  انشالله  زندگیت رو به راه شه و خدا به زندگیت آرامش بده مشهدی هستی

چطور بهش میگی مادر...هند جگر خواره

زن داییم همینو گفت یبار گفت تو هنوزم بهش میگی مامان 💔فعلا مجبورم بیرون پر گرگه یبار با همین مامانم رفتم خونه اجاره کنم هم بنگاهی هم صاحبخونه واسم دندون تیز کزده بودن کلیدساز بردیم نذاشت ی قفل عوض کنه خود بنگاهی کثافت روز قبلش گفت بهم قفل عوض کردی کلید زاپاس بده بهم گفتم ن .میدم ب مامانم چرا بدم ب شما  اخرم فسخ کردم نرفتم اونجا .جامعه پر گرگه خودم خونه ارث دارم دست مستاجره باید پول جمع کنم رهنشو بدم بره خودم برم اونجا واسم امن تره .

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

زنا کردی فقط توبه کن،بعدم حالا زن هم نداشته باشه چجوری براحتی تنتو زیرخواب یکی دیگه میکنی برای تنت روحت روانت ارزش قائل نیستی خودتو دوست نداشتی؟.واصلا این رابطه های نامشروع دیگه تجربه کردن نداره واقعا ادم نمیدونه چی بگه.دلت تجربه میخواست حداقل از راه درست وپاکش تجربه میکردی وحلال.الان گناه کبیره که هیچ حق همجنس خودتوپایمال کردی اگه اون مرتیکه بخاطرتو ولذتی که ازت برده اززنش سرد تربشه وتردش کنه وحقشو بخاطر لذت باتوحرام کنه وزندگیشوفرو بریزه میخوای چیکارکنی حق الناس تاقیام قیامت گردنته خصوصا حق اون زن.نگو به من چه مرده خواست اصلا توجیه پذیرنیست.اون مرتیکه تقاصشو پس میده ولی شمانااگاه بودی دیگه هیچوقت ارزس تنتو لجن نکش.بخاطر تجربه گناه، واگه روزی برسه ازدواج کنی ممکنه روزگارهمینو هم تودامن خودت بزاره تامیتونی استغفارکن ودیگه سمت این مسائل نرو دور اون اقاروهم خط بکش زندگی همجنس خودتو نابود نکن.به همدیگه رحم کنیم تاخداهم بهمون رحم کنه.الانم اولین نتیجه گناهت عذاب وجدانه که شروع شده وتااخرعمرهم ممکنه یادت نره.پریشون حال شدی.توبه کن.

2706