2733
2734
عنوان

با مرد متاهل رابطه داشتم و نمیدونستم تروخدا بیایید😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 24321 بازدید | 296 پست
ببین من  اونچه که تعریف کردی و گفتی زنشو نشون داده و توی ماشین بوده احساس میکنم فیلمش بوده  ...

حتما خواسته بچشبه به یه زن حامله؟!   

حتی اگه اینکارم کرده باشه کاره بسیار بیخودی بوده گ آدمه هرزه و عوضیه که هر دفعه دنبال یه نفره پس همون بهتر که جدا بشه

اسی کلن ی چیزی هم بهت بگم ...آدما همیشه همینجورن چیزی که برا خودشون دوست دارن برای دیگران میگن ضرر داره....اکثر اینایی ک میگن گناه داره ولش کن ..خوشم نمیاد از دخترایی کوارد زندگی مرد متاهل میشن و ازین حرفا..اینا خودشون ختم روزگارن😂😂مطمعن باش تا حالا یا خونه خراب کردن یا در حال خراب کردن هستن ...میگی ن ...ب جون خودم‌...🤣

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخدا ازدواج دوستی ۹۰ درصد جاها اون جودی هست زنه اعتراضه هم کنه میگه خودت خواستی دیدم میگم من ازدواج ...

آره یا سنتی ک ۶ماه رفت و آمد کنن همجا برن خانوادگی مسافرتم برن تا بشناسن بعد عقد کنن ولی خودم نتونستم چون هرچی التماس مامانم کردم بریم شهرشون تحقیق گفت ن حوصله ندارم 

ی اخلاق بد داره مامانم لطف در حق خانواده خواستگار میدونه ک نیومده تحقیق .منت داره سرشون 

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
احتمالا زنش کفته تا با چشمای خودم نبینم ک اب پاکی و میریزی رو دستش باورم نمیشه اونم گفته باشه بیا ج ...

وااا  زنش چ دل گنده بوده 

زن زن باشه احساساتش احازه نمیده  بره طرفو نگاه کنه چ برسه شوهرش بیاردش نشونش بده

اره  اخه کی میاد زنشو بیاره که چی بیا بریم من ب دوس دخترم بگم. من زن دارم    ت ...

پیجونده! دیگه تابلوتر؟ زن کجا بود...

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
احتمالا زنش کفته تا با چشمای خودم نبینم ک اب پاکی و میریزی رو دستش باورم نمیشه اونم گفته باشه بیا ج ...

جلو زنش حرف نزده قراررگذاشتن حرف زده آخر سر زنشو نشونش داده

هرکی دلش گرفته بیاد پیش خودم، بتونم کمک میکنم♥️
شاید باورتون نشه چون خودمم حتی باورم نمیشه چجوری نفهمیدم این پسر ی پسر امروزی و خوشتیپ بود سنش هم زی ...

یه حسی بهم میگه زنش نبوده خواسته تورو از سر خود وا کنه این نقشه رو چیده

رویاهای من دست یافتنی هستند🌺💖💞
حتما خواسته بچشبه به یه زن حامله؟!     حتی اگه اینکارم کرده باشه کاره بسیار بیخودی بوده ...

اون که اره  ، چه زن داشته باشه چ نداشته باشه باید جدا بشه 

من میگم دلت واسه خودت بسوزه 

اینا سر تا پا دروغ و نیرنگن 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
بابا من خودم کلاغ و جای قناری رنگ میکنم  بش بگو مرتیکه اسکول مگ با شلغم طرفی چجوری نفهمیدی با ...

من حرفتو قبول ندارم چون دیدم آقا ۱۲ سال با ی خانمی دوست بوده زنشم میدونسته همشم دعوا داشتن تا اینکه زنه از زندگیش رفته این دنیا و این مردا کثیف تر از اینی هس ک ما میبینیم

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️

آخه چطور میشه انقدر شبیه این فیلمه باشه اونم ۱۹ سالش بود با یه پسری تو رابطه بود بعد فهمید دوست پسرش زن داره و حامله اس یعنی میتونه انقدر تصادفی شبیه باشه؟؟!/: این تایپیک الکیههه باور نکنید دوستان

فرضیه ملکه قرمزبرای رسیدن به خواسته هات باید صبر داشته باشی»♠️

ببین ممکنه شیطون گولت بزنه و از سر حسادت زنانه بخوای بجنگی و از دست زنش بکشیش بیرون یا چ میدونم با حرفاش خامت کنه

یه چیزیو بهت بگم اون اقا هیچوقت قسمت تو نمیشه،و تو ی روزی با یکی دیگه ازدواج میکنی و اونجاس ک متوجه میشی تصور بودن ی نفر دیگه تو زندگی مشترک چقدددر دردناکه

پس بهتره از همه جا بلاکش کنی چون اگ ادامش بدی ی روزی ممکنه تقاصشوتو زندگیت پس بدی

2706