2733
2739
عنوان

با مرد متاهل رابطه داشتم و نمیدونستم تروخدا بیایید😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 24191 بازدید | 296 پست
اگ واقعا توبه کنی ب نیابت از اون زن کار خیر کنی ان شاءالله خدا بزرگه شاید اون زن هم ببخشتت 

توبه کردم اما خیلی پشیمونم خیلی خیلی ....چون فهمیدم چ داغی ب دلش گزاشتم هرچند بعدها فهمیدم شوهرش هرزست و من اولین قربانی نبودم

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانتو چرا نمیکشی

ک برم اعدام بشم؟ خودش ۶۵سالشه آخرش میمیره بزار با خفت بمیره منک هرشب قدر نفرین میکنم میگم منک نمیگذرم خداهم نگذره 

چرا بقیه عمرم تباه کنم درس میخونم باهاش قطع رابطه میکنم انگار تو زلزله تصادف مرده میخوام تنها باشم اگرم یروز ی آدم شریف پیدا شد میگم مامان بابام هردوتا مردن 

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
خیلی دمت گرم🙂❤

ببین عزیزم سنی نداری انشالله بزودی برات خدا جبران میکنه و حقت یروزی پس میده مرتیکه خودتو نباز به خودت فرصت بده زود فراموش نمیشه میدونم اما کمرنگ میشه برات فقط قوی باش💙😟

2731
چطور باور کنم دوسم نداشته؟خیلی سخته بخدا😭باهاش حرف نزنم دیگه؟

معلومه که نه عزیزم اصلا فکر کن راست میگه زن داشته خیلی بده خودتو بزار جای اون زن کلا فراموش کن این ادمو یا اصلا دروغم بگه زن نداشته باشه این ادم بدرد نمیخوره سخته فراموش کردنش ولی زندگی همینه سختی و اسونی داره

بچه ها خیلییییی از اونایی که کمک کردن ممنونم امیدوارم خدا کمکشون کنه خیلی مهربونید ❤تایپک و قفل میکنم که تو حواشی نره وقتی حالم خوب بشه کامل میام ی تایپک میزنم دوباره دیگه هم اون آدم و به هر دلیلی که بوده حالا تمام تلاشمو میکنم که پاکش کنم برام دعا کنید❤

توبه کردم اما خیلی پشیمونم خیلی خیلی ....چون فهمیدم چ داغی ب دلش گزاشتم هرچند بعدها فهمیدم شوهرش هرز ...

خدا بزرگه گاهی واس اون زن هم دعا کن 

خدا عاقبت هممون بخیر کنه 🌹

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
2740