2737
2739
عنوان

با مرد متاهل رابطه داشتم و نمیدونستم تروخدا بیایید😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 24259 بازدید | 296 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من بایکی ۷ ماه بودم.... وقتی فهمیدم افسردگی شدید گرفتم.... بدترینش میدونی کجاس؟ اونموقع۱۸ سالم بود و احمق بودم بعد دوماه باهاش برگشتم و خودمو شکنجه دادم وقتی میرفت خونه مینشستم زار میزدم خلاصه بعد مدتی گات کردم اما این کابوس تمومی نداشت.... بعد چندین سال شوهر کردم و پنج ماه بعد شوهرم تلفنی بم نارو زد .... اون روز ارزوی مرگ کردم و گفتم میدونم اه اون زنه دامنم گرفته چون مطمعنم فلک گرده..... گفتم خدایا گوه خوردم ....معصومه حلالم کن حتی وسوسه شدم زنگ بزنم ب اون بی شرف ک بگم ب زنت بگه حلالم کنه من ارامش ندارم ..... اما ن،زدم.... و الان همیشه ترس تودلمه..... میدونم دوست داری یبار دیگه باهاش حرف بزنی اما اون یبار میشه شروع راه غلط و پوچت که بعدش تو ایندت بت ظربه بدی میزنه.....اگر اگاهانه با مرد متاهل دوست شید در اینده منتظر جواب باشید

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
الان شما میگید باهاش حرف بزنم مطمئن بشم راسته یانه یا دیگه تمومش کنم یعنی میشه دروغ باشه😭😭😭

اولا ک راسته

یک میلیون راه بهتر واسه پیچوندن تو داشته

دوما بر فرض ک دروغه 

بازم نمیخواستت دیگه الان بری حرف بزنی ک چی؟؟ ب هر حال میخواسته پرت پ باز کنه

یا متاهله و زنش فهمیده و زندگیش مهم تر بوده

یا یکی دیگه رو میخواد 

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
2738
من بایکی ۷ ماه بودم.... وقتی فهمیدم افسردگی شدید گرفتم.... بدترینش میدونی کجاس؟ اونموقع۱۸ سالم بود و ...

اگ واقعا توبه کنی ب نیابت از اون زن کار خیر کنی ان شاءالله خدا بزرگه شاید اون زن هم ببخشتت 

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
من ک میگم دروغ میگه پسره اگه راست میگه شناسنامه رو نشونت بده 

ول کنین بابا بدبختو الکی دلشو خوش نکنین 

الان ذاتا دنبال ی بهونست  کخودشو گول بزنه شما کهمچین میگین باز میره سمتش چ فیلم بوده باشه چ نباشه همچین ادمی بره بدرک بهتره

یعنی ها اگه به جای من اون فیلمه رو می دیدید از تعجب شبیه بهم بودن این تایپیک و اون سریال دهنتون باز میموند 

فرضیه ملکه قرمزبرای رسیدن به خواسته هات باید صبر داشته باشی»♠️
چطور باور کنم دوسم نداشته؟خیلی سخته بخدا😭باهاش حرف نزنم دیگه؟

نمیگیم دوست نداشته  ببین براش تفریح خوبی بودی  زنش ک نبودی  مثل یک اسباب بازی دوست داشتی که کهنه شد رفت  خسته کننده شد  به وقتش دوستت داشت ولی دیگه نداره  نیفهمی 

اینو بدون جاش برات خیلی زود پر میشه. زیاد مهم نیس  

بهت به وقتش ابراز علاقه کرده  الان دیگه دلش نمیکشه  براهمه ممکنه پیش بیاد ، 

مطلقا روزی فرا میرسه که توام ب این عشقت ب عنوان یک خاطره نگاه میکنی  ادم تو زندگیش خیلیا میان و میرن اونی که لایقته برات میمونه گلم 

2706