2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سلام صبحتون بخیر.اسی شرمنده من این سوالو تو تاپیکت میگم شاید یکی کمکی کرد ،بچه ها من میخام برای جهیزیم جام بخرم.ولی نمیدونم چ مدلی باشه چجوریه اگ کسی میدونه چیزی ک جدید و قشنگ باشه راهنماییم کنه.بازم ببخشید🌹🙏

ای تواَمانِ هربلا،ماهمه دراَمانِ تو...

ببین یه چیزی هست

من فکر میکنم به خاطر موهاش خیلی توجه میگیره. خوب قشنگ هم هستن. احتمالا هر کسی می‌بینتش اولین چیزی که میگه در مورد موهاشه 

ولی مطمئنا دخترتون چیزای دیگه ای هم داره که خیلی خوبن و میشه در موردشون نظر داد. به نظرم اگه توجه از روی ظاهرش و موهاش برداشته بشه خیلی هم خوبه. برای عزت نفس خودش هم بهتره 

لباساش خیلی نازه

موهاشم همینجور ماشالا🥹

بهش بگو دستشون نزنه پشیمون میشه

عاشق موهای بلندم خودم یه سری کوتاه کردم از دختر شما سه چهار سال بزرگتر بودم انقدر پشیمون شدم از اون موقع دستش نزدم حالا موهام تا زیر باسنمه تقریبا🤭🫣

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
2706