2733
2734
عنوان

زیگیل تناسلی

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 73 پست
دکتر خواسته زندگیت حفظ بشه  دوتا مقاله و رفرنس سرچ کن

کادر درمان جای نظرات غیر کارشناسی برو به کارت برس جون آدما بخطر نیوفته فقط آدم عصبی می‌کنین

..پیش خدا حوش بگذره پسر گلم مامان خیلی خیلی دوستت داره همیشه یادت بمونه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزینه این ازمایشا خیلی زیاده؟

از قیمت هاش خبر ندارم 

شما فعلا برو نشون بده به یه دکتر خوب 

خیلی ها اینقدر دیدن فوری متوجه میشن که Hpv هست یا نه 

آزمایش مشخص شدن که کدوم تایپ فک کنم یکم گرون 

چون چندین تایپ داره و فقط سه چهار تاش خطرناک‌

یه صلوات برای حاجت هام بفرست☹💌یه حمد خانوادم و مهمون کن💚مرسی خیلی دوستتون دارم
2731
ن عزیزم فقط رابطه جنسی نیس همه ماها ویروسش رو تو بدن داریم و سیستم ایمنی ک ضعیف میشه بروز پیدا میکنه ...

نه همه ندارن فقط از طريق رابطه جنسى افراطى منتقل ميشه من شوهرم بهم انتقال داد نوعشم مهمه اگه خطرناك باشه باعث سرطان ميشه

بهترين خودت باش 🌺Be the best version of you
من پیش دوتا دکتر متخصص زنان و زایمان و بیماری‌های زنان رفتم دکتر سعیده اسدی و دکتر مرجان محبوبی  ...

متاسفم که درگیر این بیماری شدی عزیزم ولی تشریف ببرین پیش دکتر بیماری های عفونی 

ان شالله همه از شر هر نوع بیماری خلاص بشیم و حالمون خوب بشه

2738
نه همه ندارن فقط از طريق رابطه جنسى افراطى منتقل ميشه من شوهرم بهم انتقال داد نوعشم مهمه اگه خطرناك ...

بیشتر مطالعه کن گلم

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر، کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست🌱
اول یه تست پاپ ایمیل میگیرن ۳۰۰ تومن میشه هزینه تست hpv هم یک میلیون و چهارصده

الان چون بارداره هیچ کاری نمیکنن فقط دستور زایمان سزارین میدن تا بعد نمونه برداری و تشخیص تایپ

خدا کنه نباشه الان حال دلمو فقط خدا میدونه از بس بیحال شدم دخترمو دادم مامان بیاد ببره حوصلش نداشتم ...

اوک دون دونا که میگی زیگیل نیستن اگه کوچیکن وهم رنگ پوست اطافشه اونا طبیعین بعضی ها دارنش منم دارم  زگیل معمولا رنگش کمی متفاوته ودرد هم داره 

دكترا الكى ميگن بعضياشون كه از استخرو توالت منتقل ميشه ميخوان رابطه يه خونواده پاشيده نشه مثلا😒

عجب دکتر مامانمونه یا خاله مون بخواد زندگیمون حفظ بشه

همون دکترای بی رحمی ک با یه آزمایش غربالگری ک هیچ اعتباری بهش نیست ب مادر باردار میگن بچت مونگوله.برو بندازش.دکترا هیچ دل رحمی برا بیمار ندارن.خنده داره ک میگی میخواد زندگیتون نپاشه

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
من پیش دوتا دکتر متخصص زنان و زایمان و بیماری‌های زنان رفتم دکتر سعیده اسدی و دکتر مرجان محبوبی  ...

اره استخر نمیشه اون که از استخر منتقل میشه این زگیل نیست .

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
2706