2737
2734
عنوان

زیگیل تناسلی

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 73 پست
تو رو خدا اطلاع کامل ندارین نگین  استخر  توالت فرنگی  اپیلاسیون همه اینا هست اگر ل ...

بله دقیقا من ب شوهرم بیشتر از خودم اطمینان دارم.ولی گرفتم😂

من میگم احتمالا تو اتاق خوابگاهشون شلوغ بوده یه وقتی شلواری لباس زیری از همدیگرو سهوا یا عمدا پوشیدن.یا همیشه استخر میرفته زمان مجردیش

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم!!!! بنده کادر درمانم از استخر منتقل نمیشه چون ویروس اصن توی آب و کار و خارج بدن زنده نمیمونه ...

من نمیدونم چه اصراری دارین که بگین بلدین فقط تشریف ببرین بیمارستان پوست رازی و بعد نظر دکترای عفونی بپرسین الکی هم جو به زندگی یک زن باردار ندید حوصله بحث هم ندارم 

..پیش خدا حوش بگذره پسر گلم مامان خیلی خیلی دوستت داره همیشه یادت بمونه..
من نمیدونم چه اصراری دارین که بگین بلدین فقط تشریف ببرین بیمارستان پوست رازی و بعد نظر دکترای عفونی ...

اینکه میخوایین خودتون و گول بزنین بحثش جدا!

دورم پر دکتر 

میگم که دوتا رفرنس بیار از حرفات🤣

یه صلوات برای حاجت هام بفرست☹💌یه حمد خانوادم و مهمون کن💚مرسی خیلی دوستتون دارم
2731
عزیزم!!!! بنده کادر درمانم از استخر منتقل نمیشه چون ویروس اصن توی آب و کار و خارج بدن زنده نمیمونه ...

یعنی شوهرم الوده بوده؟ بعد بچم چی میشه؟ دختر اولمو طبیعی اوردم  یعنی ب اونم منتقل شده الان ک باردارم چیکار کنم

بله دقیقا من ب شوهرم بیشتر از خودم اطمینان دارم.ولی گرفتم😂 من میگم احتمالا تو اتاق خوابگاهشون شلوغ ...

والا من نمیدونم همه دکتر شدن همه کادر درمانن وقتی خودم این مریضی گرفتم به تنها چیزی که مطمئن بودم همین بود که شوهرم به من خیانت نکرده بعد پرستار اصرار داشت بگه نه من اشتباه میکنم بابا پرستار ساده ای دانش نداری نظر نده خدا خیر بده دکتر رو رفتم با گریه ازش پرسیدم و بهم کامل توضیح داد 

الان بیا شک بنداز تو دل آدما حس خوبی بهت میده؟؟؟؟

یعنی شوهرم الوده بوده؟ بعد بچم چی میشه؟ دختر اولمو طبیعی اوردم  یعنی ب اونم منتقل شده الان ک با ...

اصلا شما معلوم نیست hpv دارین الکی ترسیدین باید بری تست بدی اونم حدود یک میلیون چهارصد تومن هزینه آشه 

متاسفم عزيزم الكى خودتو دلخوش نكن دليلش فقط رابطه جنسيه

عجب باشه خانم پروفسور😂😂😂

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2738
یعنی شوهرم الوده بوده؟ بعد بچم چی میشه؟ دختر اولمو طبیعی اوردم  یعنی ب اونم منتقل شده الان ک با ...

شاید مبتلا نباشی 

هر زگیلی که hpv نیست !!

شاید از گرما فقط دونه زده باشی!!

باید پاپ اسمیر بدین 

آزمایش بدین 

نحوه انتقالش از پارتنر جنسی 

والا من نمیدونم همه دکتر شدن همه کادر درمانن وقتی خودم این مریضی گرفتم به تنها چیزی که مطمئن بودم هم ...

دکتر خواسته زندگیت حفظ بشه 

دوتا مقاله و رفرنس سرچ کن 

عزیزم شما برو دکتر پوست اگر از نظر بودجه هم مشکل داری برو بیمارستان پوست رازی خیلی لرزون میشه بعد الان چون بارداری کاری نمیکنن به بچه هم صدمه نمیخوره فقط بچه رو سزارین میکنن و بعد بدنیا اومدن نمونه برداری میشه همین من خودم هم باردار شدم هم زایمان 

پس نه بترس نه استرس بگیر

متاسفم عزيزم الكى خودتو دلخوش نكن دليلش فقط رابطه جنسيه

ن عزیزم فقط رابطه جنسی نیس همه ماها ویروسش رو تو بدن داریم و سیستم ایمنی ک ضعیف میشه بروز پیدا میکنه و یا راههای دیگه من خودم داشتم 

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر، کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست🌱
والا من نمیدونم همه دکتر شدن همه کادر درمانن وقتی خودم این مریضی گرفتم به تنها چیزی که مطمئن بودم هم ...

من پیش دوتا دکتر متخصص زنان و زایمان و بیماری‌های زنان رفتم دکتر سعیده اسدی و دکتر مرجان محبوبی 

هر دوتاشون رو سوال کردم چون هم استخر میرم هم لیزر 

هر دوتاشون گفتن سرایتش فقط از طریق رابطه جنسیه

دیگه بقیه اش رو نمیدونم

2706