2752
2734
عنوان

پیچوندن خانواده

235 بازدید | 20 پست

سلام 

۱۴سالمه.

من مامان و بابام طلاق گرفتن پیش مادر بزرگ پدر بزرگم هستم بابام یه شهر دیگه کار میکنه مادرم هم یه شهر دیگس.

حالا بعد از چند ماه مادرم میخواد بیاد همو ببینیم. 

اما چون اینا باهاش بد هستن نمیتونم بگم یکی دوساعت مامانم اومده میخوام برم ببینمش.

تنها هم میگن خطرناکه بری بیرون.

یه راهی پیشنهاد بدین یکی دو ساعت بپیچونم برم.

بگید کلاسی چیزی دارید

حتی شده خودشون پیادتون کنن در یه آموزشگاه

شما با مادرت هماهنگ کن بیاد همون اموزشگاه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بگید کلاسی چیزی دارید حتی شده خودشون پیادتون کنن در یه آموزشگاه شما با مادرت هماهنگ کن بیاد همون ا ...

آخه خیلی پیگیرن میترسم بیان داخل آموزشگاه یا مدرسمون ببینن نیستم

بگو کلاس تقویتی رایگان گذاشته مدرسه یا معلم واسه درسی که ضعیفی میخوای بری یا بگو میخوای بری کتابخونه ...

فکر خوبیه اما میدونی اینا خیلیییی پیگیرن یعنی یبار رفتم اردو اومده بود مدرسه گفته بود واقعا رفتن اردو؟

آخه خیلی پیگیرن میترسم بیان داخل آموزشگاه یا مدرسمون ببینن نیستم

یا بگو میخوام برم خونه دوستم

مادرتون بیاد همونجا

اینجوری دوستتون باهاتون هماهنگه دیگه

یا داخل اموزشگاه بیرون نرید

داخل همون حیاطش با مادرتون صحبت کنید

دیگه بعید میدونم بیان از اموزشگاه پرس و جو کنن

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

رک و راست بهش بگو میخوام مادرم رو ببینن

اونا حق اینو ندارن که تو رو از مادرت محروم کنن

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
2706