2737
2739
عنوان

زیگیل تناسلی

780 بازدید | 73 پست

علایمی داره؟ بدون رابطه هم امکان انتقالش هست من جز شوهرم با هیچکسی نبودم الان عکسایی تو نت دیدم ک زیگیل تناسلی بودن منم همونطوریم شبیه عکس نت هس خیلی میترسم نگران شدم من مشکلم نشستنه وقتی سر پا میشینم واژ نم ورم میکنه و بیرون زدگی پیدا میکنم امروز تو اینه نگا کردم ضایعه زیادی دیدم نگران شدم خارش و سوزش ندارم فقط ورم دارم ک خیلی شدیده فقط میخوام بدونم به غیر از رابطه جن سی هم امکان انتقالش هس؟باردار هم هستم ۲۸ هفته

شاید چیزی نیست برو دکتر نترس 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاید چیزی نیست برو دکتر نترس 

روز یک شنبه وقت گرفتم تا اون روز از نگرانی میمیرم با ازمایشایی ک دوران بارداری انجام دادم چیزی نشون نداد یعنی با ازمایش خون فهمیده نمیشه ؟

2728
2738

اصلا حالت ورم نیست زگیل الکی به خودت و نی نی استرس نده 

از آزمایش خون مخصوص می‌فهمن ولی بازم میگم لینی که شما میگی نیست ورم نداره در کل

..پیش خدا حوش بگذره پسر گلم مامان خیلی خیلی دوستت داره همیشه یادت بمونه..

آره منم دارم ولی هیچ کدوممون رابطه غیر عرف نداشتیم..

تو بارداری سیستم ایمنیت اومده پایین ظاهر شده

ب دکترت بگو فعلا راهی برا درمانت نیست ولی احتمالا سزارین بشی..

من ک احتمال میدم شوهرم از خوابگاه مبتلا شده یا خیلی استخر میرفته.بهش مطمئنم.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2706