2733
2734
عنوان

زیگیل تناسلی

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 73 پست

اگه زگيل خودشونشون بده دياد خطرناك نيست احتمالا از شوهرت گرفتى فقط رابطه جنسى منتقل ميشه الانم كه تو باردارى نميشه پاپ اسمير داد منتظر بمون بعد زايمان تا بفهمى چه نوعى هست ولى حتماااااا سزارين كن تا بچه منتقل نشه

بهترين خودت باش 🌺Be the best version of you
نه فقط رابطه جنسی  از پارتنرت گرفتی

تو رو خدا اطلاع کامل ندارین نگین 

استخر 

توالت فرنگی 

اپیلاسیون همه اینا هست اگر لازمه بگین پیج دکتری که راجع به بهش پست گذاشته رو بگم 

..پیش خدا حوش بگذره پسر گلم مامان خیلی خیلی دوستت داره همیشه یادت بمونه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روز یک شنبه وقت گرفتم تا اون روز از نگرانی میمیرم با ازمایشایی ک دوران بارداری انجام دادم چیزی نشون ...

از راه جنسی اپیلاسیون کردن مصرف آنتی‌بیوتیک زیاد بدن یسری رو ضعیف می‌کنه .این جوری انتقال پیدا می‌کنه .نترس چیزی نیست 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
اصلا حالت ورم نیست زگیل الکی به خودت و نی نی استرس نده  از آزمایش خون مخصوص می‌فهمن ولی بازم م ...

خدا کنه نباشه الان حال دلمو فقط خدا میدونه از بس بیحال شدم دخترمو دادم مامان بیاد ببره حوصلش نداشتم دلم گریه میخواد لعنت کنه بی پولی رو یک ماه بیشتر شده این حالتو دارم از بی پولی نتونستم دکتر برم

تو رو خدا اطلاع کامل ندارین نگین  استخر  توالت فرنگی  اپیلاسیون همه اینا هست اگر ل ...

با توالت ایرانی هم منتقل میشه یا فقط توالت فرنگی؟

من خیلی میترسم چون بیرون همیشه سرویس بهداشتی عمومی میرم

زیر90سال ریپلای نکنه😁😁😁
هیچ دردی ندارم ولی شبیه ب عکسای زیگیلو دارم

عشقم اگه داخل بدنت بره باید جراحی کنی و دردسر داره اما اگه بیرون روی پوستت هس با یکی دوجلسه فریز یا لیزر خوب میشه، فقط تیغ و ژیلت استفاده نکن علی الحساب چون پخش میشن

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر، کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست🌱
تو رو خدا اطلاع کامل ندارین نگین  استخر  توالت فرنگی  اپیلاسیون همه اینا هست اگر ل ...

عزیزم!!!!

بنده کادر درمانم

از استخر منتقل نمیشه چون ویروس اصن توی آب و کار و خارج بدن زنده نمیمونه!!!

توالت فرنگی هم در صورتی که دقیقا دقیقا همزمان استفاده بشه و اغشته به ترشحات ناحیه تناسلی باشه!!!!

اپیلاسیون که اصن امکان نداره 

یک تکس بوک و رفرنس برام بیارین از حرفاتون بعد نظر بدین 

یه صلوات برای حاجت هام بفرست☹💌یه حمد خانوادم و مهمون کن💚مرسی خیلی دوستتون دارم
خدا کنه نباشه الان حال دلمو فقط خدا میدونه از بس بیحال شدم دخترمو دادم مامان بیاد ببره حوصلش نداشتم ...

نیست اصلا 

من خودم دارم این مشکل رو اصلا حالت ورم نداره

..پیش خدا حوش بگذره پسر گلم مامان خیلی خیلی دوستت داره همیشه یادت بمونه..

سلام، زگیل تناسلی فقط از رابطه جنسی نشأت میگیره حالا یکی از زوجین مبتلا باشن.... شوهرتون آزمایش بدن و اینکه تشریف ببرید پیش متخصص پوست و درمان داره و اینکه اگه زگیل تناسلی باشه نباید نادیده گرفت چون خطرناک هستش البته شایدم موارد دیگری باشه ولی حتما رجوع کنید به دکتر

آقا هستم 
آره منم دارم ولی هیچ کدوممون رابطه غیر عرف نداشتیم.. تو بارداری سیستم ایمنیت اومده پایین ظاهر شده ...

متاسفم عزيزم الكى خودتو دلخوش نكن دليلش فقط رابطه جنسيه

بهترين خودت باش 🌺Be the best version of you
با توالت ایرانی هم منتقل میشه یا فقط توالت فرنگی؟  من خیلی میترسم چون بیرون همیشه سرویس بهداشت ...

اره بیرون میری توالت فرنگی ب هیچ وجه باسنت رو مستقیم نزار روی سطحش پراز ویروس و مریضیه 

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر، کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست🌱
2706