2737
2739
عنوان

دختر تو مدرسه اذیتم میکنه

1226 بازدید | 87 پست

سلام من ۱۶ سالمه مدرسمو عوض کردم وسط سال اومدم یه مدرسه دیگه یه اکیپی بود خیلی مهربونه و باحال بودن منو تو جمع خودشون راه دادن بعد از چند ماه که دوستمون قوی شد قهر کردیم باز آشتی کردیم بعد یه دختره بچه هارو جمع کرد که بر علیه من شعار بدن وسط مدرسه میگفتن مرگ بر فلانی بعد دیدم دوستام هم اونجان بعد رفتم به یکیشون که خیلی دوسش داشتم گفتم عنتر لجن بعد قهر کردیم   دعوای منو اون دختره اونجا شروع شد که من داشتم آهنگ می‌خوندم یه گوشه آروم بعد میگه صدات خیلی عنه بعد دعوامون شد بعد از دعوا یکی از اون بچه های اکیپ گفت ما مجبوری باهات می‌گشتیم من با اون دختره چیکار کنم راهکار بدید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

الهی بمیرم منم همینجوریم خیی بهم فحش و اینا میدن یا تو سر و کلم میزنن البته ب شوخی ولی ی سریا هستن ک فحش میدن فشار میاد بهم سکوت میکنم ولی نیمتونم کمکت کنم چون خودمم این مشکل رو دادم فقط میتونم بگم ب ی ورت نباشه اصلا مهم نیست پوزخند بزن ادامه بده فایتینگ❤️

لطفا هیچ مردی تو تایپک هام شرکت نکنه وگرنه گزارش میخوره
2706