2733
2734
عنوان

دختر تو مدرسه اذیتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1228 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان منظورت چیه؟ چند سالته؟ هر سنی هستی خجالت بکش

بی زحمت اسکرین رو بخون خجالت نکش این اتفاقا پیش مباد

سلام گرد افریدم (برگرفته از شاهنامه) 🧬🏰 عاشق تاریخم به خصوص تاریخ کشورم🫂🏰    عاشق رنگ بژم 🧬  من کامل نیستم و هنوز باید تلاش کنم نه برای اینکه کامل شم برای اینکه خودمو بیشتر دوست داشته باشم🏰🫂  از عاشقان هری پاتر و کیدراما (فیلم کره ای)🫱🏽‍🫲🏻🤝🏻🏰🫂  من از نسل کوروش بزرگ و کاساندان هستم 🏰🧬      تاریخ کشورم پر از عجایب و سربلندیهه و من بهش افتخار میکنمم🫂🤍       یکی از داستانهای زمان هخامنشی: یک خدمتکار زیبا و سختکوش عاشق یه سرباز هخامنشی میشه🫶🏻🤍 ولی بعد جنگ اون سرباز کشته میشه و اون بانوی زیبا و با وقار به اجبار ازدواج میکنه سال ها میگذره و اون بانوی ما از وطنش که ایران بوده دور میشه🥺🫂  بچه دار و نوه دار میشه 🫱🏽‍🫲🏻 یه روز  نوه اش یه سکه از دوره ی هخامنشی نشان مادربزرگ مهربون ما میده مادربزرگ گریه اش میگیره �🫂 و به ایران برمیگرده و به اخرین ارزوش که مردن تو خاک کشور خودش بوده میرسهه🫂🏰🤝🏻🫱🏽‍🫲🏻
مگه دبرستان نیستی؟ پس با اخراج چند روزه اشنایی خودت بخون

اینکه زر میزنه 

اما تو مدارس زیاده این موارد 

مثلا تو مدرسه ما سابقه داره سیگار و مشروب بیارن 

یه چند تا هم اکیپ مسخره هستن که فقط میخوان بگن ما شاخیم آخرین بار زدن دست یکیو شکوندن 

البته ۳ ساله تو این مدرسم‌ نه من قاطی اونا میشم نه اونا 

واسه درس میرم نه چیز دیگه 

واسم مهم نیس چیکار میکنن 

جو دوران نوجوانی از سرشون میوفته 

گوجه سبز هستم کاراگاه نی نی سایت 🧡😎 یک عدد کیدرامری 🥰
اینکه زر میزنه  اما تو مدارس زیاده این موارد  مثلا تو مدرسه ما سابقه داره سیگار و مشروب ...

درست حرف بزن من به تو چه توهینی کردم که باهام اینجوری حرف میزنی با چه دلیلی میگی حرفم  دروغه آقا با تاپیکم حال نکردی فکر کردی دروغه برو بیرون

اینکه زر میزنه  اما تو مدارس زیاده این موارد  مثلا تو مدرسه ما سابقه داره سیگار و مشروب ...

این موضوع فرق داره

داره میگه وسط مدرسه شعار دادن قطغا مدیر و معاون چیزی میشون

تون دانش اموز که دست کسی رو شکونده هم قطعا چند روز اخراج،شده

در کل خیلی از نوع تایپ و مرف زدنت خوشم اوند🤣

سلام گرد افریدم (برگرفته از شاهنامه) 🧬🏰 عاشق تاریخم به خصوص تاریخ کشورم🫂🏰    عاشق رنگ بژم 🧬  من کامل نیستم و هنوز باید تلاش کنم نه برای اینکه کامل شم برای اینکه خودمو بیشتر دوست داشته باشم🏰🫂  از عاشقان هری پاتر و کیدراما (فیلم کره ای)🫱🏽‍🫲🏻🤝🏻🏰🫂  من از نسل کوروش بزرگ و کاساندان هستم 🏰🧬      تاریخ کشورم پر از عجایب و سربلندیهه و من بهش افتخار میکنمم🫂🤍       یکی از داستانهای زمان هخامنشی: یک خدمتکار زیبا و سختکوش عاشق یه سرباز هخامنشی میشه🫶🏻🤍 ولی بعد جنگ اون سرباز کشته میشه و اون بانوی زیبا و با وقار به اجبار ازدواج میکنه سال ها میگذره و اون بانوی ما از وطنش که ایران بوده دور میشه🥺🫂  بچه دار و نوه دار میشه 🫱🏽‍🫲🏻 یه روز  نوه اش یه سکه از دوره ی هخامنشی نشان مادربزرگ مهربون ما میده مادربزرگ گریه اش میگیره �🫂 و به ایران برمیگرده و به اخرین ارزوش که مردن تو خاک کشور خودش بوده میرسهه🫂🏰🤝🏻🫱🏽‍🫲🏻

استارتر تاپیک رو قفل کنید تا بین کاربران بحث نشه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
درست حرف بزن من به تو چه توهینی کردم که باهام اینجوری حرف میزنی با چه دلیلی میگی حرفم  دروغه آق ...

شما دلیل بیار تایپکت راسته

جواب اسکرین من رو که ندادی چون ضایع شدی

رگباری دارم دلیل میارم دروغه

درست حرف بزن من به تو چه توهینی کردم که باهام اینجوری حرف میزنی با چه دلیلی میگی حرفم  دروغه آق ...

ببین عزیزم همه ما تو ۵ ۶ سالگی واسمون داستان چوپان دروغگو رو گفتن‌ 

وقتی حالا از بی اعتماد به نفسی یا هر چیز دیگه عکس فیک میفرستی خب قطعا بقیه تاپیک هاتم‌ میره زیر سوال 

گوجه سبز هستم کاراگاه نی نی سایت 🧡😎 یک عدد کیدرامری 🥰
استارتر تاپیک رو قفل کنید تا بین کاربران بحث نشه

ببخشبد یه سؤال

جرا هیچ رسیدگی برا تایپک های دروغ نمیشه؟ تا کمتر بحث پیش بیاد