2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای دی و بهمن😍😍💕

| مشاهده متن کامل بحث + 23668 بازدید | 2429 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامانها خوبین روبه راهین منم اول بهمن سزشدم نینی هم شکرخداخوبه

سلام عزیز دلم

خیلی مبارکهههه😍😍😍💝💝

اسمشو چی گذاشتی؟😍

وزنش چقدر بود؟

همون سر ۳۸ هفته سز شدی؟

بچه دستگاه نرفت اصلا؟ 

2731
سلام عزیزم خداروشکر😍 خیلی مبارک باشه💜 ب سلامتی 🌸 خوش قدم باشه💝 با سرنگ بزرگ یا همون ۵ میل می ...

بیمارستان بهم سرنگ داد 

رابط هم خریدم

اما تو سینه ام شیر نیست که بیاد آغوز هم به زور درآوردم دادم به بچه 

شیر افزا هم میخورم  مایعات هم میخورم امیدوارم شیر بیاد

مهربون باشیم
2740
بیمارستان بهم سرنگ داد  رابط هم خریدم اما تو سینه ام شیر نیست که بیاد آغوز هم به زور درآوردم ...

میاد عزیزم اصلا نگران نباش. من 3 روز اول آغوزم کم بود بچم سیر نمیشد خیلی گریه کرد. از روز چهارم شیرم زیاد شد

همون شیر افزاهم خیلی تاثیر گذاره بخور

بدن با بدن فرق داره برای من تازه بعد ۵ سال و نیم داشت محو میشد اونم نه کامل 

اره ولی دکترم شرطه 

یکی از دوستای من گوشت اضافه اورده خیلی بد ولی من با اینکه بد زخمم ولی رد جراحیم خیلی کمرنگ مشخصه ولی صاف بدون گوشت اضافه تا خودم نگم مشخص نیست 

سلام ماماناي گل. من شنبه زايمان كردم. سزارين با بي حسي. اونقدرا كه مي ترسيدم سهت نبود خداروشكر. الان حالم يه كم بهتره ولي هم چنان درد دارم. پسرمم خداروشكر خوبه و با وزن سه كيلو به دنيا اومد. 

كلي تبريك به مامانايي كه تازه زايمان كردن

انشاالله بقيه هم به سلامت زايمان كنيد.🌹

خداجونم مواظب فندوق من باش❤️
سلام عزیز دلم خیلی مبارکهههه😍😍😍💝💝 اسمشو چی گذاشتی؟😍 وزنش چقدر بود؟ همون سر ۳۸ هفته سز شدی؟ ...

ممنون آجی جونم باحساب پریودی 37هفته و6روز سزشدم اماسونو دوهفته جلوتربود 

اسم گل دخترم وگذاشتیم مانلی

3400ماشاالله وزنش بوددستگاه هم نرفت خداروشکر

سلام خانوما منم زایمان کردم از ساعت 10:30 دردامشروع شد 12 اومدم بیمارستان 4 سانت باز بودم تا یک فول ...

عزیزم مبااارکه خداروشکر دوتاتون سالمید😍 تجربه ای نداری برام بگی . توصیه ای .چیکار کردی دردات شروع شد من هنوز خبری از دردام نیست 

2706