2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای دی و بهمن😍😍💕

| مشاهده متن کامل بحث + 23692 بازدید | 2434 پست

خلاصه که تو یه اتاق تک و تنها منو انداختن همینجا بمون تا وقت زایمانت بشه من از درد جیغ میزدم کسی نمیومد سراغم میومدنم یع قرص و شیاف میدادن که هیچ تاثیری نداشت من تا ۶ ۷ بعد از ظهر همینطور درد کشیدم ولی دهانه رحم باز نمیشد آخر دردم خیلی زیاد شد و هر ۲ ۳دیقه دیگه صداشون زدم گفتم اینطوریه پرونده مو دادن فرستان اتاق زایمان باز رفتم اتاق زایمان گفتن هنوز چهار سانته ولی موندم همونجا با یه ماما تا پروسه زایمان پیشرفت کنه دردم خیلی زیاد شده بود ماما گفت میخوای اپیدورال بزنیم گفتم آره خلاصه که اپیدورال زدم آروم شدم یه دو سه ساعتی 

دهانه رحمم باز نمیشد بچه زیاد مونده بود تو کانال زایمان ضربان قلبش ضعیف شده بود دکترا هی میرفتن میومدن با خودشون پچ پچ میکردن خیلی نگران شده بودم میگفتن امکان داره خدای نکرده نتونی بچه تو بغل بگیری. یا باید سزارین بشی 

بعدش دوباره دردم شروع شد گفتن الان فول شدی هرموقع دردت اومد زور بزن  دردم میومد زور میزدم میگفتن نه نمیاد فایده نداره آخرم مجبور شدن با دستگاه زایمانو انجام بدن. بچم که اومد گریه نمیکرد 🥺کوتاه بغلم دادن بردنش دوباره که آوردن گریه میکرد 

خلاصه که با اینکه قرار بود از اول تا آخر و حتی تو اتاق زایمان شوهرم باهام باشه کرونا همه چیو خراب کرد و تک و تنها زایمانمو انجام دادم حتی بعدشم قرنطین بودم تا فرداش که تستم منفی شد شوهرمو اجازه دادن بیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
منم پسر اولمو سال ۹۶ با این خانم دکتر موید محسنی دنیا اوردم سزارین اجباری یودم بیمارستان خاتم خیلی ...

اره خیلی خشکه کم حرفه ولی جراحیش عالیه من رد جراحی سزارینم اصلا مشخص نیست و خیلی راحت بودم بعداز زایمانم

آره خداروشکر  ممنون  ان شاءالله شما به راحتی و سلامتی زایمان کنین

آخی عزیزم چقدر اذیت شدی☹️

انشالله ازین به بعد کلی خاطرات قشنگ باهم میسازید جبران این سختیا میشه برات

اره خیلی خشکه کم حرفه ولی جراحیش عالیه من رد جراحی سزارینم اصلا مشخص نیست و خیلی راحت بودم بعداز زای ...

بدن با بدن فرق داره برای من تازه بعد ۵ سال و نیم داشت محو میشد اونم نه کامل 

سلام خانم های عزیز 

من ۲۹ ام ساعت ۸ صبح سز شدم فرداش مرخص شدم الانم 

دخترم کنارمه هنوز تو شوک هستم باورم نمیشه اون مرحله ی استرس عمل و گذروندم 

ی قسمتی از بخیه ام میسوزه 

همش میترسم بخیه ام باز بشه اصلا از ترس نگاهش نمیکنم

سینه ام نوک نداره و نمیتونم شیر بدم و این‌منو خیلی ناراحت میکنه

مهربون باشیم
سلام خانم های عزیز  من ۲۹ ام ساعت ۸ صبح سز شدم فرداش مرخص شدم الانم  دخترم کنارمه هنوز ت ...

مبارک باشه عزیزم نوک سبنتو ماساژ بدی با روغن بکشی ب بیرون فکر میکنم بهتر بشه هر دو اینجوریه؟

سلام خانم های عزیز  من ۲۹ ام ساعت ۸ صبح سز شدم فرداش مرخص شدم الانم  دخترم کنارمه هنوز ت ...

سلام عزیزم خداروشکر😍

خیلی مبارک باشه💜

ب سلامتی 🌸

خوش قدم باشه💝

با سرنگ بزرگ یا همون ۵ میل میتونی بکشی بیرون.

اینجا نمیتونم توضیح بدم، توی نت سرچ‌ کن روششو یاد میگیری.

اگر موفق نشدی رابط سینه از داروخانه بخر.

سلام خانوما منم زایمان کردم از ساعت 10:30 دردامشروع شد 12 اومدم بیمارستان 4 سانت باز بودم تا یک فول شدم و 50 دقیقه هم فقط زور زدم ک بیاد بیرون گیر کرده بود اما خب ب سلامتی تموم شد وزنش هم 3300

2706