2733
2734

*مربوط به ترم اولم هست*

سلام سلام  چطورید حالتون چطورهه رفیقای ندیده من؟اول از همه یه تشکر ویژه بکنم از همه عزیزانی که نظر دادن من واقعاا بلد نیستم نظرات و پاسخ بدمدوم از همه بگم مجبوری رفتم علوم تربیتی ولی خب من حتی ۶۰ سالم هم بشه به فکر پزشکی میمونم و خیانت نمیکنم بهش امروز اولین روزی بود که خودم تنهایی رفتم شهر همجوار البته تا یه جاییشو پدرم همراهیم کرد اما خب ۹۰ درصد راه رفتن با خودم ۱۱۰ درصد برگشت با پدرم بود.*که ای کاش میشد همه جا خانوادم* باهم باشن از بس که امروز از شدت استرس روبه موت بودم ساعت حدودا ده دقیقه به هشت رسیدم دانشگاه و دقیقا اولین ردیف نشستم 😂

صرفا بخاطر اینکه چشمای بی نهایت ضعیف شده ای دارم که جرعت دکتر رفتن هم ندارم خالصه استاد دقیقا راس ساعت هشت اومد کلاسو شروع کرد به مقدمه 👀هرسری میگفت که خب دیگه تمام کنیم بریم سر درس و سین جمله تمام نشده یه مقدمه جدید میگفت خالصه که تا نه و بیست دقیقه استاد جان مخمان را تلیت کردن و ما نفهمیدیم کدوم قسمت از مباحثی که میگه از درسه کدام مبحث از مقدمه شخص استادساعت و نیم چون

ادبیات داشتیم ککلاس و تمام کرد ما پرواز کنان از ساختمان شماره یک فرار کردیم و به امید یک کالس بهترتر رفتیم سمت ساختمان شماره دواما خب تنها چیزی که از ساختمان شماره دو متوجه شدم این بود گویا استاد ادبیات قراره ۵۰ صفحه رو امتحان بگیره و اینه درحالیه که من سرکلاسش  هیچی متوجه نشدم و همش سرم توی گوشیم بود چون

کلاس بینهایت خسته کننده بودتوی خود دانشگاه اتفاق خاصی نیوفتاد اما امان از برگشت دوتا راننده هول نصیبم شد که راننده دومی خیلی واضح بدون هیچگونه ربطی از مسائل شخصی)بینهایت شخصی و غیرمستقیم(حرف میزد قشنگ تا رسیدن به خونه از استرس مردم و زنده شدم چرا چون دوربرگردان منتهی به شهرمون و رد کرد درحالی که توی نقشه باید ازین مسیر عبور میکرد 

آقای راننده اسنپ جناب >م ع<خیلی کارتون زشت بود واقعا براتون متاسفممم واقعا بزور میخاست یه غلطی بکنه اگر رو میدادم هللا اکبر

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  من ادم انتقاد پذیری هستم اما به این معنا نیست که شما به اسم انتقاد به من توهینن کنی پس ادب خودت رو به شدت رعایت کن دوست من بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  

🥺🤍

توی کاربری بلاگفام پیداش کردممم

یادش بخیررر

مهر401 بود

yegane830

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  من ادم انتقاد پذیری هستم اما به این معنا نیست که شما به اسم انتقاد به من توهینن کنی پس ادب خودت رو به شدت رعایت کن دوست من بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  

کاش نصیب منم بشه دانشگاه رفتن 

من براتون خاطره اولین روزمو بزارم  

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من از روز اول نیم ساعت تاخیر داشتم البته استاد کلا نیمود برگشتیم اومیدم خونه اینم خاطره روز اول من😂

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                              سپاس یزدان دختری ایرانی ام/یگانه پرستم  اهورایی ام      بی نام تو وطن نیز نام و نشان نداردکوروش بزرگ♥️      چو غرش شیران گذشت و رفت عوعوی سگان شما نیز بگذرد
اخی چقد جذاب . کدوم دانشگاهی

دانشگاه خاصی نمیرمم انشالله ترم مهر403 برم دولتیی