2733
2734
عنوان

متاهلم ولی برام خواستگار پیدا شد😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1498 بازدید | 78 پست

برا اجیم 

تازه اجیم حلقه میندازه ولی چون خیلی فیس زیبایی داره هنوزم براش خواستگار میاد 

بعد دومبار تو امام زاده خود اقا اومد واسه امر خیر 😂

البته یو تفاهم نشه خواهرم چادری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اره

دو بار

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

دقیقا همینه تا ازدواج می‌کنی نمی‌دونم چرا خواستگار ها پیدا میشن تازه 🤣🤣🤣🤣🤣

تو مسجد تو مراسم های مولودی عروسی ها همه جا هستن 😂😂

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤

حالا تو با مامانت بودی من با مادر شوهرم تا حالا چند بار پیش اومده 😂😂😂😂

مادر شوهرم هم کاردش بزنی خونش در نمیاد اون لحظه دیگه باهام بیرون نمیاد 🤣🤣🤣🤣

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا اجیم  تازه اجیم حلقه میندازه ولی چون خیلی فیس زیبایی داره هنوزم براش خواستگار میاد  ...

امامزاده ها خیلی قصد ازدواجیا میرن انگار... من نزدیک دانشکدم یه امامزاده بود زیاد میرفتم محال بود هر بار میرم یکی دو تا خواستگار پیدا نشه😂😂😂

2706