2737
2739
عنوان

خودکشی مرگ قشنگی که به ان دلبستم...چق جای من میون این قبرا خالیه

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 66 پست
جلب حس ترحم و توجه خودش نشان دهنده نیازت ب روانپزشکه حالا افکار خودکشی بماند حتما برو دکتر گلم ب ...

با روانپزشکم درس نمیشه چیزی فقط دلم میخواد از شهرستان بریم بریم اصفهان خونمون تا خودکشیمو عملی کنم تا دیگه نیاز ب ترحم نداشته باشم تا داغم رو دلش بمونه 

اگه کسی زن داداش اصفهانی میخواد خبر کنه😍 علاقه به یادگیری فرهنگ های دیگه و اشنایی باهاشونو دارم😍 دوست دارم یه ازدواج خوب با یه غریبه و راه دور داشته باشم😍 سختی زیاد کشیدم هرکسی نمیتونه منو بپذیره پس دعا کنید خدا واسم ارامش و خوشبختی و بخت خوب رقم بزنه😍 الهی حال دل همه خوب باشه ارامش سهم دلای مهربونتون❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا بیامرزه ایشونو به شما هم صبر بده🖤 در رابطه با امضات : عزیزم این کاربر روانشناس هستن اگه مایل بودی بهشون پیام بده @mehrabon__dokhtar    

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ 
دوست منم‌خیلی از مرگ صحبت میکرد و میگفت ارامش ندارم. خدا هم زود برد پیش خودش زبون بنده..قلم پروردگ ...

پس این قلم پروردگار کی برای من رقم میخوره از بچگی خواستم‌ لی هنوز نداده

2742
خدا بیامرزه ایشونو به شما هم صبر بده🖤 در رابطه با امضات : عزیزم این کاربر روانشناس هستن اگه مایل بو ...

ممنون از کمکت

اگه کسی زن داداش اصفهانی میخواد خبر کنه😍 علاقه به یادگیری فرهنگ های دیگه و اشنایی باهاشونو دارم😍 دوست دارم یه ازدواج خوب با یه غریبه و راه دور داشته باشم😍 سختی زیاد کشیدم هرکسی نمیتونه منو بپذیره پس دعا کنید خدا واسم ارامش و خوشبختی و بخت خوب رقم بزنه😍 الهی حال دل همه خوب باشه ارامش سهم دلای مهربونتون❤
پس این قلم پروردگار کی برای من رقم میخوره از بچگی خواستم‌ لی هنوز نداده

کاش بده

مگ نمیگن مرگ حقه

بابا من الان حقمو میخوام نمیحوام زندگی کنم مگ زوره😭

منم دلم گرفته پنچشنبه پیش بودم🖤  همون موقع تشییع بر دوش مردم رفت🖤 تشییع جنازه دلم بود🖤&nbs ...

👌😭

2740
با روانپزشکم درس نمیشه چیزی فقط دلم میخواد از شهرستان بریم بریم اصفهان خونمون تا خودکشیمو عملی کنم ت ...

اصفهان زندگی میکنی؟

منم اصفهانیم.

منم حال تو رو داشتم میخوای یه مشاور خوب بهت معرفی کنم؟

واسه من که عالی بود

اگر شما داییتون رو از دست دادید من تو ۱۳ سالگی پدرم رو از دست دادم

اما هنوز دارم زندگی میکنم، وقت رفتن اونا بوده،نه ما

ما هنوز فرصت زندگی داریم، برای آخرت مون آذوقه جمع کنیم،تا انشالله وقتی رفتیم اون دنیا دست مون پر باشه

ضمنا خدا همه رفتگان رو بیامرزه، انشالله همه شون سر سفره آقا اباعبدالله الحسین مهمون باشن🤲🏻الهی آمین 

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست 💙من امیدم به خدا💖بعد خدا هم به خداست💫تو همانی که دلم لک زده لبخندش را 🖤 او که هرگز نتوان یافت همانندش را🥀              یه صلوات واسه شادی روح باباجونم می فرستید؟🙏🏻🥀                     آقایون درخواست دوستی ندن🤚🏻        تا نیایی گره از کار بشر وا نشود💚درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود🌱 یا اباصالح المهدی (عج) ادرکنی🍃
خدابیامرزتشون

ممنون گل

میتونم بپرسم چرا اینجوری میگی ؟اگه فضولی نباشه

تاپیکام هس

اسی منم بعد فوت یکی از عزیزان خیلی حالم بد بود به خودکشی هم فکر میکردم فقط میتونم بگم خدا منو از اون بیقراری نجات داد از ته دلت ازش بخواه که رو به راه بشی ب حق این روز 🖤

اینم یادت باشه اگه قرار بود به خاطر مرگ کسی ،یه نفر دیگه خودکشی کنه تا الان هیچکس رو زمین نمیموند. این روزا سختن سختم میگذرن ولی میگذرن. صبوری کن میدونم چقد حالت بده ولی خودکشی راهش نیست. ما ابد در پیش داریم اون دنیاتو خراب نکن..

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ 
2706