2752
2734
عنوان

خودکشی مرگ قشنگی که به ان دلبستم...چق جای من میون این قبرا خالیه

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 66 پست
اون کتاب رو نخوندم ولی تاپیک خیلی چیزهای متنوعی میگه. هر وقت تونستید بخونید❤️ 

چشم ممنون

اگه کسی زن داداش اصفهانی میخواد خبر کنه😍 علاقه به یادگیری فرهنگ های دیگه و اشنایی باهاشونو دارم😍 دوست دارم یه ازدواج خوب با یه غریبه و راه دور داشته باشم😍 سختی زیاد کشیدم هرکسی نمیتونه منو بپذیره پس دعا کنید خدا واسم ارامش و خوشبختی و بخت خوب رقم بزنه😍 الهی حال دل همه خوب باشه ارامش سهم دلای مهربونتون❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خواهر خوبم.نازین عزیزم.

گلم من سالهاست که خواننده ی خاموش هستم.و بعد از عضویت هم سعی کردم تا حده ممکن خاموش بمونم.ولی امشب اتفاقی داستان زندگیتو خوندم و دلم خواست که باهات حرف بزنم.

نازاین جونم خوشگل خانوم من خواهر کوچکتر نداشتم و همیشه دلم میخواست که ای کاش یه آبجی کوچیکتر داشته باشم.

میدونه چرا؟چون فکر میکردم میتونم خیلی باهاش راحت باشم.خیلی درکش کنم.خیلی بفهممش. 

و خیلی کنارش باشم.

من یه بار از دکتر افروز شنیدم که همه ی آدم ها از کودکی به عشق با جنس مخالفان فکر می‌کنند.دایم خودشونو کنار آدمای مختلف می‌بینند و تصور می‌کنند و......

اونجا بود که تازه فهمیدم پس همه ی روز هایی که من زندگی کردم و تو ذهنم کلی تصورات گذروندم طبیعی بودن 😅 

خلاصه میخوام بگم از خیلی لحاظ ها حس و حال حرفاتو درک میکنم.از جهته مشترک بودن حال آدمها و طبیعت و ذاتشون .......بقیشو پست بعد میگم☺️

سلام خواهر خوبم.نازین عزیزم. گلم من سالهاست که خواننده ی خاموش هستم.و بعد از عضویت هم سعی کردم تا ح ...

عزیزم اشکالات تایپی که هست از گوشیه ببخشید.....نازنین جونم من تمام کلمات تاپیکه داستان زندگیتو خوندم.امیدوارم شما هم با حوصله برای پیام هام وقت بگذاری.

گلم قلمت خیلی روان هست.خصوصا اونجایی که تشبیه استفاده میکردی یا توصیف ها خیلی ملموسه و قابل تجسم هست.

مشخصه روحیه ی هنری بالایی داری.اینو از شرکت توی کلاس های بازیگری .آشپزی خوبت.و تزئین ها ی غذا و کادو ها و.....هم میشه فهمید.

دلت خیلی پاکه اینم از وفاداری به یک نفرو اون اتصالی که با مجلس امام حسین نگه داشتی برام معلوم شد.

خیلی صبور و تو دار و با گذشت هستی.و اینو از همه جای زندگیت خصوصا اونجا که بعد از خیانت شهلا بازم اسمشو میاری و باهاش حرف میزنی میشه فهمید.(من بودم که دیگه کلا از همه جای زندگیم حذفش میکردم)

خیلی ام خدا رو شکر حافظه ی خوبی داری که البته اینم طبیعیه برای یه جوون مثل شما  و البته یه عاشق 😉

اما خواهر کوچولوی خودم چند تا چیزه دیگه

⬇️⬇️⬇️

2731
عزیزم اشکالات تایپی که هست از گوشیه ببخشید.....نازنین جونم من تمام کلمات تاپیکه داستان زندگیتو خوندم ...

عزیزم اینقد توانایی در وجودت حس میکنم که توی دلم کلی تحسینت میکنم.چیزایی که شاید برای خودت عادی هستن ولی ویژگی های خاصی هستن که شما داری.

به قول خودت شاید خدا با ظرفیتی که از سراغ داشته اینا رو سر راهت قرار داده ....ولی دنیا هه اش جبر و زور نیست.ادما بین اختیار ها و اجبار ها خیلی وقت ها حقه انتخاب دارند.

اگر خدای نکرده اون قرص ها کار خودشو کرده بود .......😔😔

ولی الان خدا رو شکر یه نازنین هست که در ساده ترین حالت میتونه سال‌های سال کناره مردی که واقعا لیاقت این همه  عشق و محبت و احترام رو داشته  باشه زندگی کنه.

نازنینی هست که میتونه معلم باشه و به شاگرداش دوس داشتن و محبت کردن یاد بده

نازنینی هست که میتونه بلند بلند با بچه های خودش بخنده و اونا رو همیشه غرق شادی مادرانه ی خودش کنه.

نازنینی هست که میتونه اینقدر با گذشت باشه و بعد از سالها وقتی پدر و مادر به توجه نازنین نیاز دارن از اون ها حمایت کنه.

عزیزم اینقد توانایی در وجودت حس میکنم که توی دلم کلی تحسینت میکنم.چیزایی که شاید برای خودت عادی هستن ...

گلم بچه ام بیدار شد پشه نیشش زده بود تا آرومش کردم و دوباره اومدم طول کشید.تو این فاصله خیلی بهت فکر کردم .....برای من حاله آدمای عاشق خیلی جذابه خیلی پیگیرشون میشم دلم با دلشون قیلی ویلی میشه 😅

خب دست خودم نیست احساساتی ام.ولی اینو فهمیدم عشق و علاقه‌ی واقعی آدمو رشد میده.سرحال میکنه.انرژی میبخشه.ادم امیدوار میشه به آینده و........

اینم فهمیدم تو زندگیم که آدم بار ها و بارها فقط بخاطر انتخاب های خودش میتونه نتیجه رو تغییر بده.

مثلا اگه الان نازنین تصمیم بگیره که بچسبه به درسش تواناییش رو به خودشو بقیه ثابت کنه و از طرفی کمی بشینه و نگاه کنه.....نتیجه حتما فرق میکنه با اینکه دائم حرص و غصه بخوره.

نگاه کن ببین چقدر اونی که دوسش داری برات مایه میگذاره؟؟چقدر پای حرفاش و قول هاش هست.پای اینکه بینتون صداقت باشه و اعتماد.....

ببین چقد دنبال راه درست میگرده تا کامل و صحیح به دستت بیاره.

ببین چقدر میتونی روی مرد بودنش حساب کنی که از پس مشکلات بر میاد ...و......

ببین من اگه زود ازدواج کرده بودم و زود بچه‌دار شده بودم شاید حتی بچه ام همسن شما میشد.....

فک کن با محبت یه مادر به دخترش.یا علاقه و صمیمیت دو تا خواهر دارم بهت میگم عزیزم....

من نمیگم از عشقت دست بکش ولی میگم قبل از همه چیز و همه کس عاشقه خودت باش.

عاشقه نازنینی باش که خوشگله.خوش قلبه.خوش سر و زبونه.کلی تجربه داره.صبوری کردن بلده.خیلی بیشتر از سنش میفهمه و........

گلم بچه ام بیدار شد پشه نیشش زده بود تا آرومش کردم و دوباره اومدم طول کشید.تو این فاصله خیلی بهت فکر ...

من خیلی حرف داشتم ولی هم طولانی شد هم خوابم گرفته دیگه.امشبم با نازنین گذشت 😘

امیدوارم بزودی  از روزای خوبت و تصمیم‌های پر از امید و شور و حال زندگیت برامون بنویسی .موفق باشی